Forum
Kino
Mapa
Ogłoszenia
Forum
Komunikacja
Raport
Firmy z Trójmiasta
Znajdź firmę
Ranking
Logowanie dla firm
Kategorie firm
+ Oceń firmę
+ Dodaj firmę
Wiadomości
Nasze interwencje
Policyjne
Historia
Artykuł czytelnika
Felietony
Komunikacja
Zdjęcia
Raport
Wybrane tematy
Ważne
Komunikacja
Na drogach
Awarie
Na mieście
Szukam/Znaleziono
+ Dodaj Raport
Ogłoszenia
Nieruchomości
Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Do wynajęcia
Mieszkania dla studentów
Zagraniczne
Praca
Oferty pracy
Poszukuję
Sezonowa
Motoryzacja
Usługi online
Imprezy
Kalendarz imprez
Planuj Tydzień
Kino Plenerowe
Mundial
100 Gdynia
Imprezy dla dzieci
Rozrywka
Kino
Planuj tydzień
Kup bilet
Kulinaria
Nowe lokale
Konkursy
Zdjęcia z imprez
Kultura
Koncerty
Spektakle na afiszu
Wystawy, spotkania
Zapowiedzi
Najbliższe premiery
Ostatnie premiery
Relacje
Sport
Aktywne Trójmiasto
Rowery
Relacje LIVE
Typowanie wyników
Piłka nożna
Żużel
Koszykówka
Hokej
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Nieruchomości
Oferty rynku pierwotnego
Oferty rynku wtórnego
Mapa inwestycji
Inwestycje mieszkaniowe
Inwestycje biurowe
Barometr cen
Aranżacje wnętrz
Forum: Dzielnice i osiedla
Forum: Dom i mieszkanie
Praca
Oferty pracy
Pracodawcy w Trójmieście
Kursy i szkolenia
Forum praca
Nauka
Uczelnie wyższe
Szkoły policealne
Kierunki na studiach
Kursy językowe
Studia podyplomowe
Kursy i szkolenia
Forum nauka
Wideo
Najnowsze
Wypadki
Korki
Filmy czytelników
Rolki
Wideoprezentacje
+ Dodaj film
Więcej
Aktywne Trójmiasto
Ankiety
Barometr nieruchomości
Biznes
Ceny paliw
Dziecko
Dzielnice
Firmy z Trójmiasta
Forum
Gdzie zjeść
Historia
Imprezy i wydarzenia
Inwestycje
Kamery
Kino
Kolejki na SOR
Komunikacja
Konkursy
Kulinaria
Kultura
Lotnisko
Mapa Trójmiasta
Moto
Nauka
Nieruchomości
Ogłoszenia
PKM
Pogoda
Policyjne
Pożegnania
Praca
Quiz
Ranking
Raport z Trójmiasta
Rowery
Rozkład PKP
Rozrywka
SKM
Spektakle
Sport
Trendy i styl
Turystyka
Wiadomości
Wideo
Zdjęcia
Zdrowie i Uroda
ZKM Gdynia
ZTM Gdańsk
Zwierzaki
Nasze aplikacje:
Android
iPhone
Polecamy
Cudawianki
Garmin MTB Series Gdynia
Puchar Świata MTB Eliminator
Baltic Opera Festival
FineDiningWeek
Maryla Rodowicz
+
712
»
Wyszukiwanie zaawansowane
Rejestracja
|
Logowanie
Trojmiasto.pl
»
Forum
Odpowiedz
Nowy temat
‹
1
2
3
4
5
Następne
Widok
Standardowy:
drzewo
Płaski:
chronologicznie
Płaski:
od najnowszego
gdzie H36
~bułka
(18 lat temu)
4 maja 2008 o 16:46
Gdzie H-36? Sa juz jakies przecieki? Ja tam od dzis juz zaczynam trening?
0
0
~Jankes.
(17 lat temu)
17 września 2008 o 00:15
asus112 napisał(a):
> moze by tak tydzien wczesniej...bom ko...wa zajety 17,18
załatw jakieś wybory w tym terminie i bedziesz miał co chcesz
skomentuj
0
0
~asus112
(17 lat temu)
16 września 2008 o 17:09
moze by tak tydzien wczesniej...bom ko...wa zajety 17,18
skomentuj
0
0
remiko
(17 lat temu)
15 września 2008 o 13:55
Hołk. Zauwarzyłem, iż ruszyło się coś na stronie Harpagana. Wiec zaraz zapisy bedą tak sobie myśle. Nie moge sie już doczekać kiedy wystartuję!:)
Dla mnie to ten Harpagan może się odbywać nawet w Malborku na Zamku ;) byle jak najszybciej.
remek
skomentuj
0
0
~Zbigniewsz
(17 lat temu)
9 września 2008 o 20:54
Alek napisał(a):
> Też stawiam na okolice Elbląga. Zobaczymy kto typował najbliżej
> miejsca październikowego Harpagana:)
Proponuje jeden z PK na Św. Kamieniu w wodach Zalewu
skomentuj
0
0
~Alek
(17 lat temu)
7 września 2008 o 22:40
Też stawiam na okolice Elbląga. Zobaczymy kto typował najbliżej miejsca październikowego Harpagana:)
skomentuj
0
0
~Zbigniewsz
(17 lat temu)
7 września 2008 o 21:17
pl napisał(a):
> Mój typ to Reda napisał(a):
>
> > Mój typ to Reda
>
>
> Mój też.
>
> Dawno nie było "na starych śmieciach" :)
Ja proponuję Wysoczyznę Elbląską
skomentuj
0
0
pl
(17 lat temu)
5 września 2008 o 16:50
Mój typ to Reda napisał(a):
> Mój typ to Reda
Mój też.
Dawno nie było "na starych śmieciach" :)
skomentuj
0
0
~zanzibar
(17 lat temu)
4 września 2008 o 21:40
Najwyższa górka w okolicy może mieć nawet 196 metrów :-)
skomentuj
0
0
~nord
(17 lat temu)
4 września 2008 o 21:28
...a ja słyszałem że w tym roku na wzór Kierata Harp będzie w górach ;-)
skomentuj
0
0
~asus112
(17 lat temu)
3 września 2008 o 19:47
reda to by bylo to
skomentuj
0
0
~itatm
(17 lat temu)
3 września 2008 o 19:45
A moze Kociewie?
skomentuj
0
0
~Mój typ to Reda
(17 lat temu)
3 września 2008 o 14:47
Mój typ to Reda
skomentuj
0
0
~gre
(17 lat temu)
3 września 2008 o 12:43
Jest szansa na Szwajcarie kszubską? Są górki i jeziora wiec jest GIT. Pozder
skomentuj
0
0
~zenio
(17 lat temu)
2 września 2008 o 20:15
no jak to gdzie do Władka szosą obrócą 2 razy i będzie 200km
skomentuj
0
0
TJ
(17 lat temu)
2 września 2008 o 20:13
willie dixon napisał(a):
> stawiam na półwysep helski,
> tylko gdzie sie zmieszczą ze swoją trasą rowerzyści,
> tego nie wiem...
wodą. Rowery wodne.
;)
skomentuj
0
0
~willie dixon
(17 lat temu)
2 września 2008 o 19:31
stawiam na półwysep helski, przyjemnie będzie sobie podreptać w miejscu, tylko gdzie sie zmieszczą ze swoją trasą rowerzyści, tego nie wiem...
skomentuj
0
0
~remiko
(17 lat temu)
2 września 2008 o 14:09
...a ja myśle, iż desant w Normandii przy naszym najeździe na Bronholm to będzie pikuś ;)
skomentuj
0
0
~ognacy
(17 lat temu)
2 września 2008 o 14:09
Tak, zwlaszcza biorac typowy ubior harpaganowego piechura :-) Bo do rowerzystow sa tam przyzwyczajeni.
skomentuj
0
0
~k.s
(17 lat temu)
2 września 2008 o 12:11
być może będziemy awangardą, jak Borholmianie zobaczą tyle dziwnego luda to wplaw beda uciekac
skomentuj
0
0
~ognacy
(17 lat temu)
2 września 2008 o 11:59
...po tym, jak nasza dzielna armia odbije ją z rąk duńczyków :-)
skomentuj
0
0
Odpowiedz
‹
1
2
3
4
5
Następne