Widok

gdzie H36

Gdzie H-36? Sa juz jakies przecieki? Ja tam od dzis juz zaczynam trening?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asus112 napisał(a):

> moze by tak tydzien wczesniej...bom ko...wa zajety 17,18

załatw jakieś wybory w tym terminie i bedziesz miał co chcesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze by tak tydzien wczesniej...bom ko...wa zajety 17,18
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hołk. Zauwarzyłem, iż ruszyło się coś na stronie Harpagana. Wiec zaraz zapisy bedą tak sobie myśle. Nie moge sie już doczekać kiedy wystartuję!:)
Dla mnie to ten Harpagan może się odbywać nawet w Malborku na Zamku ;) byle jak najszybciej.

remek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alek napisał(a):

> Też stawiam na okolice Elbląga. Zobaczymy kto typował najbliżej
> miejsca październikowego Harpagana:)


Proponuje jeden z PK na Św. Kamieniu w wodach Zalewu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też stawiam na okolice Elbląga. Zobaczymy kto typował najbliżej miejsca październikowego Harpagana:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pl napisał(a):

> Mój typ to Reda napisał(a):
>
> > Mój typ to Reda
>
>
> Mój też.
>
> Dawno nie było "na starych śmieciach" :)

Ja proponuję Wysoczyznę Elbląską
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój typ to Reda napisał(a):

> Mój typ to Reda


Mój też.

Dawno nie było "na starych śmieciach" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najwyższa górka w okolicy może mieć nawet 196 metrów :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...a ja słyszałem że w tym roku na wzór Kierata Harp będzie w górach ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
reda to by bylo to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze Kociewie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój typ to Reda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest szansa na Szwajcarie kszubską? Są górki i jeziora wiec jest GIT. Pozder
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no jak to gdzie do Władka szosą obrócą 2 razy i będzie 200km
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
willie dixon napisał(a):

> stawiam na półwysep helski,
> tylko gdzie sie zmieszczą ze swoją trasą rowerzyści,
> tego nie wiem...

wodą. Rowery wodne.

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stawiam na półwysep helski, przyjemnie będzie sobie podreptać w miejscu, tylko gdzie sie zmieszczą ze swoją trasą rowerzyści, tego nie wiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...a ja myśle, iż desant w Normandii przy naszym najeździe na Bronholm to będzie pikuś ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, zwlaszcza biorac typowy ubior harpaganowego piechura :-) Bo do rowerzystow sa tam przyzwyczajeni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
być może będziemy awangardą, jak Borholmianie zobaczą tyle dziwnego luda to wplaw beda uciekac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...po tym, jak nasza dzielna armia odbije ją z rąk duńczyków :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0