Widok

gdzie jeździcie

szukam ciekawych miejsc w Polsce gdzie można pojeździć na rowerze, oczywiście rekreacyjne. jakiś czas temu byliśmy w grudziądzu i to miejsce mogę polecić, mamy w planach wrócić tam w lipcu teraz blisko centrum powstał nowy hotel chyba ibis styles także dobra lokalizacja, szczególnie, że jedziemy z dziećmi. Chodzi mi o trasy nie bardzo wymagające, ponieważ chcemy zabrać dzieci 10 i 8 lat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powiem tak... Nie chcesz zostać kaleką niezdolną do pracy i żyć unikaj styczności z ruchem samochodowym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z 3-miasta do Grudziądza jedzie się około 1,5 h
Tak się zastanawiam po co tam nocować i gdzie są tam te ciekawe trasy ?
Marketing szeptany ?
Niewymagająca, ciekawa i bezpieczna trasa na wydmy jest w Łebie. Też nie trzeba nocować ani wozić rowerów.
Jest też ścieżka rowerowa na Hel.
Z dziećmi trasa musi być przede wszystkim bezpieczna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nocleg jest potrzebny bo chcemy tam jechać na weekend i mieć jeszcze na spokojnie niedziele więc nie rozumiem trochę o co chodzi ;) Jeśli chodzi o trasy rowerowe to z tego co się orientuje nie wiem dokładnie ile, ale jedna na pewno to trasa rowerowa międzynarodowa. Chcemy zobaczyć tam jeszcze Jezioro Rudnickie i spędzić po prostu miło weekend, a nie wracać specjalnie w sobotę i jechać raz jeszcze w niedzielę bo moim i żony zdaniem trochę to bez sensu ;) dzięki na informacje na temat tych dwóch tras na pewno zerknę. A jeśli chodzi o bezpieczeństwo to zgadzam się w 100 %
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krokowa-Swarzewo - jak się lubi otwartą przestrzeń
Darzlubie-Kąpino - jak się lubi las.
Obie trasy po asfalcie po ok.20km. Tras szutrowych, polnych i leśnych w okolicy 3M od groma. Kwestia tego co chcesz, robić na takiej wycieczce, jak jechać, po czym jechać, ile dadzą radę dzieci, bo ja znam 5-latkę, która w zeszłym roku po 50-60 km dziennie robiła przez tydzień wycieczki, a są takie, które po 5 km padną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja najbardziej lubię wyjechać gdzieś daleko! Ostatnio jeździłam niedaleko Tucholi, więc jak chcecie jakieś ciekawe trasy rowerowe w okolicach, polecam artykuł pod linkiem https://tygodnik.pl/pl/639_materialy-partnera/11090_polecane-szlaki-trasy-rowerowe-w-okolicach-tucholi.html, gdzie wybrano naprawdę urocze szlaki. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli wybierzesz się do Poznania to polecam nocleg w Expolis Residence. Fajna lokalizacja, wygodne pokoje i dobra cena. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower godny polecenia... (23 odpowiedzi)

Pytanie do "specjalistów" którzy chcieliby coś doradzić - szukam roweru , stary został przekazany...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

do góry