Widok

gdzie kupię klej Magic?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Kojarzycie ten klej? Ponoć tani a bardzo dobry. Ale nigdzie go nie widzę. Może podpowiedzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Studencie we Wrzeszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kojarzę, nawet bardzo dobrze, ale nigdy go w sklepie nie widziałam, zamawiam na allegro :)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sklep papierniczy w Gdańsku głównym ul.Gancarska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też chciałam go kupić. i w tesco na chełmie znalazłam coś podobnego za chyba 3-4 zł. Powiem szczerze, że dzięki niemu udało mi się zrobić zaproszenia wraz własnoręcznymi kokardkami i wysztstko trzymało. Klej nazywa się GALAXY i jest w zoltej tubce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magiczny klej Magic - biały a po wyschnięciu przezroczysty. Dostaniesz go nawet w Gdańsku w STORMIE przy Uphagena, na Ogarnej czy na Piwnej.

Pozdrawiam,
miszela
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja kupuje na Stogach w zwykłym papierniczym/księgarni. Uzywam go od kilku lat, klei wszystko :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podbijam temat :) najlepiej Oliwa, Przymorze :) gdzie kupię ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

papierniczy przy rynku na przymorzu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, "Kleks" za rynkiem na Przymorzu :) Raz czy dwa w leclercu kupiłam. A teraz jak jest darmowa dostawa do paczkomatów - to najbardziej się opłaca na allegro. Wyjdą dwa kleje w cenie jednego, kupionego stacjonarnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest w Auchan, Tesco, Pepko, Dino, Emipk, Allegro, Ceneo i w papierniczym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Gdzie wynajem busa ? (5 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

Obiekty konferencyjne nad morzem - gdzie? (5 odpowiedzi)

Dzień dobry nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno poszukuję obiektów...

do góry