Widok

gdzie z obłuża??

Rowery Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie do rowerzystów z obłuża i okolic. W jakie okolice udajecie się na wycieczki? Kumpel się niedługo będzie przeprowadzał właśnie w tamte okolice i jak na razie martwi się, że nie bedzie gdzie pojeździć. Lubi śmigać głównie po lasach, a wedlug mapy tam prawie nie ma takowych. Dlatego proszę o którką charakterystykę tych rejonów pod wzgledem przystepnosci rowerowania..

z gory dzieki za odpowiedz...
pozdro 4all
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się że mieszkając na obłużu nie będzie miał problemów z miejscem do pokręcenia na rowerku. Sam mieszkam tu od dłuższego czasu i musze powiedzieć że las znajdujący się na obłużu to bardzo dobry teren do jazdy na rowerze. Są tam i trudne technicznie odcinki i lajtowe ścieżki. Las początkowo wydaje się być mały, jednak jak się później okazuje jest o wiele większy i można znaleść bardzo ciekawe miejsca. Potwierdzeniem moich słow niech będą corocznie odbywające się tu zawody z cyklu Bike Tour.
Inne tereny leśne znajdziesz jeszcze na chyloni, które też należą do ciekawszych. Wbrew pozorom do chyloni jedzie się z obłuża krótko(trasa przez ulice Pucką i przejazdy kolejowe).
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak. Na Cisowej też można zakosztować rowerowych wrazen. Gdzie sie nie pojedzie bedzie cos ciekawego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zywy a skad dokladnie jestes ?? Bo jakos Cie niekojarze z obluza :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś mieszkałem na Podgórskiej a teraz na Unruga. A ty skąd dokładniej jesteś?
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem z maciejewicza :)) ...troche wyzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze powiesz na czym jezdzisz ?? ...to moze szybciej skojarze jesli Cie kiedys widzialem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój rower jest dość specyficzny, w życiu widziałem tylko jeszcze 2 rowery na takiej ramie jak ja mam. Jest srebrna Biria MX Street, jednak praktycznie niewiele zostało z tego co w niej było w momencie kupna. Rower jak już mówiłem jest srebny z czerwonymi dodatkami oraz czarnym amorem, rzuca się on w oczy ponieważ rama była polerowana i błyszczy:-D

Pozdrawiam! a na czym ty jeździsz?
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważaj żywy
neo będzie chciał cię zapiąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe, pozdrowienia dla wszystkich z Obłuża!!!
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Obłuże

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

do góry