Widok

gim. nr27 Gdańsk-Morena

Nie nawidzę tej szkoły. Pełno w niej obłudy i niesprawiedliwości. Doświadczyłam tutaj wiele krzywdy ze strony nauczycieli jak i uczniów. Na przemoc przymyka się oczy, wychowawcy nie chcą robić sobie problemów, nie chcą żeby grupa oskarżonych wybiła im szyby,przewróciła samochód... To nie jest bunt nastolatki,czy zwykły kaprys - tutaj naprawde jest źle. Karze się niewinnych,żeby wszyscy myśleli,że sprawiedliwości stało się zadość, gdy tymczasem mali przestępcy pozostają bezkarni. Na wywiadówkach mówi się tylko o osiągnięciach uczniów,wygranych olimpiadach, szerokim łukiem pomijając drażliwe tematy (np. narkotyków których u nas nie brakuje). Nie znajduję na tą szkołę wystarczających słów krytyki - poprostu ostrzegam!!!Rada dla prasy i tv- chcecie mieć artykuł,jakigodawno nie było??? Zainteresujcie się tą szkołą!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorry, może nie jestem zbyt rozgarnięty.. ale bierzesz udział w edycji pieszej czy rowerowej?
a tak na marginesie.. współczuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakbyś chciał/chciała wiedzieć to jest forunm Harpagan'u a nie jakieś miejsce gdzie mozna siem żalić;]
P.S wspułczuje!!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

do góry