Widok

ginekolog na NFZ - ujeścisko, chełm, morena?

Chełm Rodzina i dziecko Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie - poszukuje dobrego, sumiennego i przede wszystkim ludzkiego ginekologa, pracującego w przychodniach na terenie Ujeściska, Chełmu, Moreny. Będę wdzięczna za wszelkie propozycje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marta Winiarczyk - Sapieżyńska - Nadmorskie Centrum Medyczne na ul. Świętokrzyskiej. Świetny lekarz, prowadziła moją ciążę przy konflikcie serologicznym - mam wspaniałą córeczkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
to przychodnia z NFZ? :)
...trudna to chwila w życiu kiedy trzeba zamknąć taki rozdział codzienności , który kiedyś dodawał skrzydeł...zamknąć..i mieć odwagę otworzyć następny ......moje skrzydła urosły na nowo :)) są wielkie! silne! i otulają je TE jeszcze większe i silniejsze..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Maciej Szemryk przychodnia na reformackiej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam szczerze doktor Maciej Szemryk, pracuje min. na ul. Reformackiej, prowadził moją ciążę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Panią doktor Martę Winiarczyk-Sapierzyńską. Byłam u Pani doktor w przychodni na stogach i przyjmuje również na świętokrzyskiej w Gdańsku. Moim zdaniem Pani doktor bardzo zależy na pacjentce i jej zdrowiu. Pani doktor założyła mi wkładkę hormonalną i tylko musiałam wykupić recepte w aptece , a za założenie nie placilam . Bardzo polecam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak na NFZ to łaski Pani dr nie robiła. Chodziłam do niej w ciąży. Na jedno z usg zabrałam męża to laskawie wpuściła do gabinetu ale nic, ani slowem się nie odezwala. Mogła chociaż pokazać gdzie główka gdzie rączka itp. a potraktowała jak powietrze. Jedyny plus wizyt u pani dr to właśnie usg - na każdej wizycie. Nic poza tym. Miałam skurcze macicy od 20tc, zignorowała totalnie i tylko kazała brać luteinę. Córka urodziła się przedwcześnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Kusocińskiego (13 odpowiedzi)

Morena to dzielnica ceniona za dogodną infrastrukturę, szeroką ofertę handlową, edukacyjną i...

Leśna Dolina (19 odpowiedzi)

Lokalizacja osiedla Leśna Dolina pośród drzew i w bliskiej odległości od Parku Krajobrazowego...

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

do góry