Robiłam rozeznanie w kilku firmach trójmiejskich zajmujących się automatyką i bramami garażowymi. Okazało się, że Marten z Kolbud w trakcie składania zamówienia bardzo wydłużył całość realizacji, a gdy przyszło do montażu dostałam uszkodzoną bramę a automatyki nie ściągnęli. Po rozwiązaniu problemu z tą firma przypadkiem trafiłam na Olbud ze Straszyna. Na miejscu rzeczowo i fachowo zostałam obsłużona a, 2 dni przed planowaną dostawą, zadzwonił kierownik biura z informacją, że towar dojechał i są gotowi do szybkiej instalacji. Wszystko odbyło się miłej i przyjaznej atmosferze, a automatyka firmy Came działa bez zarzutu. Słowa uznania należą się też ekipie montażowej, która dbała o porządek w trakcie i po zakończeniu wszystkich prac.

Oby więcej takich firm, gdyż dzisiaj większość jest niestety tylko nastawiona na jednorazową sprzedaż i zostawiają na zawsze klienta z problemami, gdy te pojawia się po transakcji.

Na ulotce firmy doczytałam się hasła reklamowego, które brzmiało " Oczywisty wybór". Zgadzam się z tym mottem całkowicie i przy kolejnym zakupie ogrodzenia na pewno się od razu do nich zgłoszę, a innym polecam tę prężną firmę w ciemno.