Widok

godni polecenia

Niedawno skorzystałam z usług biura i chciałabym polecić wszystkim, którzy mają podobne problemy i mają obawy co do pracy i skuteczności cbbp. naprawdę warto skorzystać i zgłosić się do niech. Jest to bardzo profesjonalna i rzetelna firma, która w bardzo kompetentny sposób pomaga ludziom w sytuacjach, w których nasze polskie organy i instytucje są bezradne.. mam tu na myśli sytuacje dotyczące bezprawnego zajmowania nieruchomości bo tak było w moim przypadku. cbbp bardzo wnikliwe i szybko zajęło się sprawą z natychmiastowym skutkiem i bez mojego udziału. Ja otrzymałam tylko informację, iż lokatorzy się wyprowadzili i że mogę przyjść i wejść do mieszkania. Wszystko odbywało się profesjonalnie i legalnie, gdyby nie CBBP to nielegalni lokatorzy dalej "koczowaliby" w moim mieszkaniu nie płacąc rachunków i dewastując mieszkanie. Dodatkowo spokój jaki odzyskałam jest bezcenny stąd chciałabym jeszcze raz podziękować p. Markowi za pomoc, zrozumienie i wsparcie.
A wszystkich, którzy mają wątpliwości czy skorzystać z usług biura zachęcam do ich porzucenia i zgłoszenia się do CBBP.
Moja ocena
CBBP kategoria: Windykacja
obsługa: 6
 
czas realizacji: 6
 
skuteczność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

haha ja nie !!!zadzwon do nich i zapytaj gdzie jest dyrektor tej firmy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myslenie nie boli czlowieku, zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz. Sukces tej firmy przeszkadza wielu ludziom i konkurencji. Wielu ludzi czyta wiadomosci i wie gdzie jest dyrektor tej firmy. Mam nadzieje ze wkrotce wroci do pracy aby pomagac uczciwym ludziom w odzyskiwaniu swoich mieszkan i domow. Jest to jedyna rzetelna i skuteczna firma na pomorzu stojaca w obronie wlasnosci. Mnie pomogli i za to im dziekuje. Zycze tej Firmie, wszystkim pracownikom wszystkiego najlepszego i samych sukcesow!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry