Wybrałam Pana Roberta spośród kilkunastu fotografów w Trójmieście ponieważ już od pierwszego kontaktu (e-mail) Pan Robert wykazał się ogromną wiedzą na temat fotografowania. Na każde moje pytanie odpowiedział niezwłocznie i to bardzo wyczerpująco. Jeszcze dzień przed umówioną sesją nie wiedziałam gdzie dokładnie wykonamy zdjęcia i na ten problem Pan Robert miał również świetne rozwiązanie! Sesja wieczoru panieńskiego w plenerze okazała się mega udana! Fotograf nas rozbawiał, dawał swoje pomysły na sesje oraz wprowadzał super atmosferę - co było dla nad mega istotne! Czas na sesji w 100% wykorzystany a efekty rewelacyjne. Zdjęcia otrzymałyśmy na czas - a ich ilość bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Sesja z Panem Robertem była czystą przyjemnością! Fotograf jest rzetelny, profesjonalny, punktualny, kulturalny, towarzyski, pomysłowy! Ma ogromną wiedzę co również się liczy. Z czystym sumieniem polecam Pana Roberta na sesje fotograficzną. Myślę, że jeszcze w przyszłości się spotkamy! Zdjęcia rewelacyjne, żywe kolory, świetna jakość, najlepsze momenty uchwycone. POLECAM!