Widok

gospodarka finansowa s.m. " MLYNIEC"

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Sprawa GOSPODAROWANIA i OSZCZĘDZANIA przez zarząd spółdzielni MŁYNC.
W ostatnim okresie zostały do mieszkańców MŁYŃCA dostarczone informację o wielkości opłat z wyszczególnieniem pozycję i kwot.
W związku powyższym zwracam się do mieszkańców MŁYŃCA o dokładne prześledzenie i porównanie w tych pozycjach ( kwot ) z kwotami z poprzednich takich wykazów , a szczególnie OGRZEWANIE -ZALICZKA w tej pozycji NASZA SPÓŁDZIELNIA potrafi się często pomylić na swoją korzyść nawet o 300%.
Od miesiąca lipca 2013r. został zamknięty parking samochodowy zlokalizowany przy ulicy Dywizjonu 303 /33 a wiaduktem na ul Jana Pawła II .Głównym powodem zamknięcia była podwyżka opłat czynszu ustalona przez zarząd Młyńca. Minęło 6 miesięcy nic się tam nie dzieje
(przepraszam - stoi jeden garaż blaszany ) a my członkowie spółdzielni opłacamy podatek gruntowy za ten teren i za energię elektryczną -bo cały ten TEREN ten jest oświetlony czterema lampami - czy tak ma być ???.
Następny temat to sprawa ( przyczyna) zamykania sklepów w pawilonach spółdzielni Młyniec przy ul Pilotów 3. Ze względu na wysoki czynsz ustalony przez zarząd , -- będzie kilkaset metrów kw. powierzchni niezagospodarowanej a spółdzielcy i tak zapłacą .
CZY TO JEST GOSPODARSKIE MYŚLENIE I DZIAŁANIE ??.
Do tego należy dołożyć jeszcze sprawę robienia zakupów przez pracowników spółdzielni w czasie godzin pracy ??.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
W sprawie gospodarowania i oszczędzania chcę zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz.
Dlaczego kaloryfery na klatkach schodowych grzeją ciągle od września do maja? Ludzie otwierają okna aby wietrzyć bo jest tak ciepło że nie można w kurtce wytrzymać a jak wiadomo wszyscy wychodzimy z domu już ubrani i nie zakładamy kurtek na dole przed wyjściem z klatki schodowej ani tam też się nie rozbieramy.
W wielu spółdzielniach i wspólnotach nawet zlikwidowano kaloryfery na klatkach schodowych. Ale tutaj widać że zapewne zamówiono energię cieplną w EC a teraz trzeba to wypalić. Tylko czyim kosztem, nas wszystkich tam mieszkających.

Co do parkingu to tam powstać nowy budynek i pewnie powstanie ale jak wiadomo takie sprawy toczą się swoim tokiem.

Nie zauważam wolnych powierzchni w pawilonie SM Młyniec. Coś tam się zmienia i przebudowuje ale pustostanów nie widać.

Też wielokrotnie widziałem pracowników spółdzielni w pobliskich sklepach. Ale to zawsze mogą wytłumaczyć że mają akurat przerwę:)

No cóż, może wejdą w życie zmiany w prawie i każda nieruchomość będzie mogła mieć wybranego przez siebie zarządcę a jak na razie to trzeba chodzić na spotkania grup członkowskich i tam załatwiać sprawy z zarządem i radą nadzorczą. A niestety zawsze są pustki na takich spotkaniach co jest oczywiście na rękę rządzącym.
A tak na marginesie to czas na zmiany we władzach, tylko kto ma zrobić jak nie spółdzielcy? Co wybory to wybierani są ci sami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
No właśnie ja tak robię - wychodzę z domu z kurtką w ręku i ubieram się na dole, po wejściu do klatki też od razu zdejmuję kurtkę. Jakaś paranoja z tym ogrzewaniem. Ogrzewanie na klatce jest w ogóle niepotrzebne, utrudnia tylko życie, generuje koszty i przyciąga bezdomnych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mogą się wytłumaczyć przerwą masz racje ale nie o godz 8 rano kiedy zapindalają do sklepu na zakupy i proszę nie dawać mi minusów bo wiem co pisze i wiem jaka jest prawda.
I ci pracownicy co mają budynek koło szkoły 92 i przedszkola kiedy tamtędy nie idę to oni wiecznie siedzą gadają i chichrają mało kiedy ich widzę na robocie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
też to zauważyliśmy trzeba z tym prządek zrobić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Nie zauważam wolnych powierzchni w pawilonie SM Młyniec. Coś tam się zmienia i przebudowuje ale pustostanów nie widać." - w ostatnim czasie zniknął sklepik z ciuchami, ten na rogu przy schodach, a wczoraj zauważyłem że nie ma juz warzywniaka, piekarni i kolejnego sklepu (jakieś ciuchy chyba tam sprzedawali ) - wszystkie trzy obok siebie, naprzeciwko kwiaciarni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a powiedzcie mi z czystej ciekawości mojej :) jakim cudem utrzymuję się ten sklep/pawilon Paulina ? Ceny tam z kosmosu że ludzie tam kupują i jak się utrzymują ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
michal1- może to zabrzmi głupio- ale w Paulinie mają wyroby polskich producentów (jeśli chodzi np. o bieliznę) , czasem coś tam kupuję, mają świetne podkoszulki, zawsze sporo ludzi się tam kręci, sklep znany przede wszystkim jest z tego, że ma pasmanterię, i to naprawdę niezłą i cen nie mają wygórowanych no i ta tradycja ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, zniknął warzywniak z najlepszymi serami i pomidorami oraz piekarnia z najlepszymi bułkami :( Załamka :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od ix czasu jest niezagospodarowana duża powierzchnia między MARKUSEM a MEBLOWYM ( tam gdzie bankomat ).Wyprowadzł się na Żabiankę równierz " SZKLARZ ".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
E tam....... sera nie kroili w plastry a ta piekarnia zdaje się "Wieczorek" nie była wcale tak dobra, są lepsze w okolicy, żadna strata.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sera nie kroili w plastry, ale nigdzie indziej w Gdańsku nie znalazłam goudy z Żuromina, gouda z Maluty też jest coraz rzadziej spotykana. Natomiast co do piekarni - kupowałam tam tylko bułki i były najlepsze na świecie! Jeśli ma ktoś namiar na dobre bułki (zwykłe kajzerki) w okolicy, to proszę o info. Przyzwyczaiłam się do sobotnich śniadań ze świeżymi bułkami :(

Myślę, że likwidacja 3 sklepów obok siebie to nie przypadek, pewnie wcisną nam tam coś większego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
W ETC lodówki uginają się od serów. Jak nie znajdziesz tych o których piszesz to na pewno będzie inny dobry ser np. z Sierpca , polecam.
Dobre bułki i pieczywo to moim skromnym zdaniem u Jarzebińskich na Jana Pawła II na dole w budynku INPRO koło sklepu z damską bielizną od strony pasa. Tylko trzeba raczej iść rano bo potem to pozamiatane:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
W ETC gdzie? Intermarche czy są tam jeszcze jakieś inne sklepy? Bułek spróbuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No,tak ETC to całe centrum a mi chodzi o intermarche i dział z serami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ETC na kasach pracują największe wieśniary w Trójmieście. Ich zachowanie wobec klientów to jakis żart - komuna się skończyła. Przoduje pani z grzywką oraz piersiami na wierzchu (zazwyczaj).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cycki zauważyłeś, a widzisz czubek swojego nosa ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widzę, że mamy te same spostrzeżenia. Też nie znoszę tego sklepu przez królowe, które pracują tam za karę.

W pobliskiej biedronce można liczyć na więcej uśmiechu, a praca tam jest na pewno cięższa niż w tych "delikatesach"..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla fanów sera- oryginalna holenderska Gouda w Merkusie po 29 zł za kg (w promocji, a ostatnio ciągle ją mają) ,REWELACJA- jeśli jesteś smakoszką , to nie pożałujesz parę zł więcej... Co do bułek, nie lubię. Ale polecam piekarnię Mielnik na Startowej, i ich przewspaniały chleb na liściu chrzanu. Nie ma nic lepszego. Bułki sie chowają! Pozadrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

też mieszkaniec....

mieszkaniec -Trzeba na tym parkingu coś postawić(wybudować) i po problemie.Co do podatku to pretensje powinniśmy mieć do zarządu miasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
z tego co sie orientuje w 2013roku byla opcja zakupu tego terenu
CZYLI NIEISTNIEJACEGO PARKINGU i ma powstac reczna myjnia samochodow.
Co do sklepow warzywniak,piekarnia i ciuchy byly wynajete jako 1 pomieszczenie. wiec wszysko automatycznie musialo zniknac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To się źle orientujesz. Myjnia miała powstać na terenie kortów a nie parkingu. Na parkingu powstanie budynek mieszkalny w niskiej zabudowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pusty teren dalej jest OŚWIETLONY - a to związane jest ztym garażem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kolejny sklep do likwidacji w najbliższym czasie- prezesunio przysłał nowy czynsz w wysokości 2700 plz za miesiąc (za małą klitkę). To jest kpina co ten człowiek wyprawia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
xx chyba przesadzasz.....prezesunio może podwyższyć ci czynsz o 4%
rocznie. Co do pustych sklepów,zaraz będą pełne.
Po warzywniaku i ciuchach ,będzie jeden duży sklep.
Po ciuchach od strony JPII już robią remont.Szklarz też już jest obsadzony.
Skoro ktoś sobie taki czynsz wynegocjował to on ma problem
a nie prezes i spółdzielnia. Widziały gały co brały.
Skoro jest ci tak drogo idź na przetarg i weź tańszy lokal.
Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona,
a ty płać taki hajs na jaki się zgodziłeś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Prezes ???
Prezesa wybiera Rada Nadzorcza i to ona rządzi w spółdzielni.
Radę Nadzorczą wybierają spółdzielcy. A że są to od lat te same leśne dziadki to inna historia.
Potrafili się nieźle ustawić i tyle. Robią sporo w około nieruchomości których mieszkają i tym samym zyskują wyborców w postaci swoich sąsiadów. Pozostali nie idą na wybory i tak to się odbywa. Demokracja :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Może by tak pokazać, gdzie ci ludzie z Rady mieszkają i w jakich luksusach opływają w których inni nie mają.
Rozumię, że jesteś młodziencem mieszkającym od 35 lat na osiedlu,i nie jestes ustawiony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rozumiem że jesteś jednym z leśnych dziadków lub jego poplecznikiem.
Jeden z budynków na Nagórskiego malowany co dwa lata, nowa droga asfaltowa przed budynkami była zrobiona chyba na koszt spółdzielni ?
Nawet deweloperzy wykładają kostkę na nowych osiedlach a tutaj stać na asfalty.
Windy w wysokich budynkach się rozlatują może lepiej pomyśleć o ich wymianie a nie malowaniu trawy na zielono.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
~też mieszkaniec- "...nowa droga asfaltowa przed budynkami była zrobiona chyba na koszt spółdzielni ?..."
Jesteś pewny czy się Tobie zdaje. Malowanie to jakiś dowcip z wojska,ale jesteś za młody aby to pamietać , chyba że jesteś ''
...jednym z leśnych dziadków lub jego poplecznikiem"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teren jest w zasobach spółdzielni to zapewne św.Mikołaj tej drogi nie zrobił.
Np. ul.Dywizjonu 303 jest w zasobach miasta i tam drogę zrobiło miasto.
A malowanie budynku co dwa lata to nie dowcip, to rzeczywistość.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Który niby blok na nagórskiego jest malowany co dwa lata?! Mieszkam tu "od zawsze" i mój malowany był tylko raz. Okoliczne także!

Wypisywać bzdury w internecie każdy może. Nikt przecież nie sprawdzi. Startową malują co tydzień w takim razie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nr 5 ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
~dociekliwy , daj sobie spokój ten - "też mieszkaniec ", pisze co wie a z tego wynika że wie niewiele. Jakis fustrat, chce zaistnieć nie bardzo wie ,że są nieruchomośći ( spódzielnia jest podzielona na nieruchomośći). On pewnie stoi ( jak mu się zdaje) po właściwej stronie) bo Oni nic nie wiedza a ON niesie ogarek oswiaty do mas i wszystkim wyjasnia zawiłośći dobrego gospodarowania, dlatego kłania się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dla was ze spółdzielni to by było najlepiej aby ludzie się niczym nie interesowali.
A wszelki wpisy negujące szanownie nam panujących i wskazujących możliwe miejsca nadużyć i nieprawidłowości skwitować w sposób szyderczy ze wskazaniem że to zapewne osoba niepoczytalna takie kalumnie wypisuje :)
Przypominam że macie pracę dzięki spółdzielcom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Po pierwsze Was piszemy z duzej litery, poza tym próbuję odniesc sie merytorycznie do Twojego wpisu, nie o leśnych dziadkach czy poplecznikach, nie jestem pracownikiem Spódzielni jestam za aktywniśćia społeczna ,która jest podstawaą społeczeństawa obywatelskiego "Dla was ze spółdzielni to by było najlepiej aby ludzie się niczym nie interesowali" tę tezę ,juz mam nadzieje wyjasniłem. Dalej czytamy cyt. "A wszelki wpisy negujące szanownie nam panujących i wskazujących możliwe miejsca nadużyć i nieprawidłowości skwitować w sposób szyderczy ze wskazaniem że to zapewne osoba niepoczytalna takie kalumnie wypisuje :)
Tu wyrażnie sugerujesz o nieprawidłowościach, podziel się z nami Mieszkancami jakie poczyniłeś kroki , aby wykyć te nadużcia, czy gdzieś zgłosiłeś ? Dziękuje za przypomienie, jeszcze raz podkreślam nie jestem , nie byłem i nie bedę pracownikiem spódzielni bo jestem leśnym dziadkiem i do tego poplecznikiem .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Po pierwsze forum internetowe to nie konkurs poprawnej polszczyzny.
Po drugie uzyskanie w spółdzielni jakichkolwiek informacji to walenie głową w mur. A to potrzeba podania, a to tylko do wglądu na miejscu ,a to tajemnica handlowa itd.,itp. same kłody pod nogi, bo nikt kto tam pracuje nie będzie pomagał w kręceniu bata na własny tyłek lub tyłek kolegów.
Ciekawe dlaczego spółdzielni nie może skontrolować NIK (dzięki posłom PSL przeszła taka ustawa)
Miejmy nadzieję na zmiany już tej wiosny, ustawa jest w sejmie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gorąco polecam mający zaspokoić ciekawość. art. 203 Konstytucji RP. Dla ułatwienia art.2 ust. 3 ustawy z dnia 23 grudnia 1994 r.o Najwyższej Izbie Kontroli ( Dz. U. z 2001 r.Nr. 85, poz.937 z póz.zm.)
Na tym kończę wymianę zdań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Proponuje przeczytać ze zrozumieniem rzeczony artykuł 203 Konstytucji RP.

Art. 203. Podmioty kontrolowane przez NIK

1. Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działalność organów administracji rządowej, Narodowego Banku Polskiego, państwowych osób prawnych i innych państwowych jednostek organizacyjnych z punktu widzenia legalności, gospodarności, celowości i rzetelności.
2. Najwyższa Izba Kontroli może kontrolować działalność organów samorządu terytorialnego, komunalnych osób prawnych i innych komunalnych jednostek organizacyjnych z punktu widzenia legalności, gospodarności i rzetelności.
3. Najwyższa Izba Kontroli może również kontrolować z punktu widzenia legalności i gospodarności działalność innych jednostek organizacyjnych i podmiotów gospodarczych w zakresie, w jakim wykorzystują one majątek lub środki państwowe lub komunalne oraz wywiązują się z zobowiązań finansowych na rzecz państwa.

Żaden z powyższych punktów nie odnosi się do Spółdzielni Mieszkaniowych. Proponuję zadzwonić do NIK i zapytać :tel.: +48 22 444 50 00 a nie wypisywać bzdury.

O tym kto kontroluje działania spółdzielni mieszkaniowej możemy przeczytać tutaj :http://www.gazetapodatnika.pl/artykuly/kto_kontroluje_dzialania_spoldzielni_mieszkaniowej-a_1916.htm

Ale czy takie kontrole są skuteczne możemy osadzić sami czytając fora internetowe na temat spółdzielni mieszkaniowych.

A tu jeszcze takie ciekawostki na temat spółdzielczości:
http://nowa-stepnica.x25.pl/2012/02/09/cos-tu-smierdzi-co-robic-gdy-w-spoldzielni-jest-zle/

Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym jak kończy a nie zaczyna, Ty skończyłeś marnie Aniele.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałem jeszcze dodać że brak strony internetowej w tak dużej Spółdzielni Mieszkaniowej to skandal.
Ma to na celu oczywiście utrudnienie życia dociekliwym.
Może ktoś jednak ma coś do ukrycia ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
żenujący wpis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ciekawe co jest żenującego w uczciwości ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
żenujący wpis dotyczy strony www. W każdej spółdzielni mieszkaniowej
robią ją mieszkańcy takowej. Szczerze pisząc ostatnio musiałam kilka
stron odwiedzić i tylko parę jest aktualizowanych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Mieszkańcy robią stronę internetową spółdzielni ?
Coś się mamie chyba pomieszało.
Stronę internetową powinna zrobić sama spółdzielnia a w szczególności powinno na niej zależeć radzie nadzorczej i prezesowi. To oni są na bieżąco i mają dostęp do istotnych dokumentów które powinny być na takiej stronie zamieszczone.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak się odzwę kierując się miłościa do blizniego, który błądzi, w porzednich postach pisałem że NIK nie kontroluje Spódzielni mieszkaniowej, chociaz "tez miesznaniec " pisał o jakimś wniosku PSL, moja odpowiedż była z podaniem Konstytucji RP i Ustawy o NIK. Myślałem (mój błąd) że adwersarz jest w stanie zrozumieć to co podałem mu na " talerzu".
Kto , kiedy i jak kontroluję Spódzielnie wiem doskonale.
cyt. "Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym jak kończy a nie zaczyna, Ty skończyłeś marnie Aniele."
Zalatuję mnie komuną,zagadnień metafizyki "też mieszkaniec " nie jest w stanie pojąć,bo Anioł jest bezpłuciowy .
Jezeli chcesz cytowac jakiegoś klasyka, to też coś mówił o "ZERZE"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masakra na tym forum.

Wszyscy się oburzają na działania spółdzielni a na grupach członkowskich wiatr w sali.

Nagórskiego 5 jest dokładnie na przeciwko mojego bloku i żadnego malowania co dwa lata tam nie ma. Bzdura z palca wyssana.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ciekawe:" w poprzednich postach pisałem że NIK nie kontroluje Spółdzielni mieszkaniowej" - gdzie ?
Co podałeś na talerzu ?
Artykuł konstytucji który nie dotyczy tego o czym mówimy ?
Wyżej podałem telefon do NIK. Proszę zadzwonić i zapytać.

Jeśli masz coś wspólnego z aniołem to tylko z tym z ul.Alernatywy 4.
A zero to posiadasz wiadomości na tematy które są tu omawiane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też mieszkaniec- czy to jest Twój wpis ? z 2014-02-21 godz. 10.58

cyt..."Re: gospodarka finansowa s.m.
Po pierwsze forum internetowe to nie konkurs poprawnej polszczyzny.
Po drugie uzyskanie w spółdzielni jakichkolwiek informacji to walenie głową w mur. A to potrzeba podania, a to tylko do wglądu na miejscu ,a to tajemnica handlowa itd.,itp. same kłody pod nogi, bo nikt kto tam pracuje nie będzie pomagał w kręceniu bata na własny tyłek lub tyłek kolegów.
Ciekawe dlaczego spółdzielni nie może skontrolować NIK (dzięki posłom PSL przeszła taka ustawa)
Miejmy nadzieję na zmiany już tej wiosny, ustawa jest w sejmie."...
wpis z 2014-02-21. godzina 10.58
Czy jest tu mowa o NIK czy nie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czegoś tu nie rozumiem.
W swoim poście cytujesz słowa z mojego postu i mówisz że to ty pisałeś?
Twój post z 2014-02-26 13:42 ~Anioł /fragment/
" w porzednich postach pisałem że NIK nie kontroluje Spódzielni mieszkaniowej"
Ja się pytam gdzie ty o tym pisałeś ? Gdzie ty napisałeś że NIK nie kontroluje spółdzielni ? Wyskoczyłeś z artykułem z konstytucji nie odnoszącym się do Spółdzielni Mieszkaniowych i udawałeś mądrego. Pokaż mi swój post a nie cytujesz mojego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieszkańcy robią stronę internetową spółdzielni ?
Coś się mamie chyba pomieszało.
Stronę internetową powinna zrobić sama spółdzielnia a w szczególności powinno na niej zależeć radzie nadzorczej i prezesowi. To oni są na bieżąco i mają dostęp do istotnych dokumentów które powinny być na takiej stronie zamieszczone.....................

też mieszkaniec ...przejrzyj kilka stron www i zobacz co na nich pisze.
Dziękujemy panu X mieszkańcowi naszej spółdzielni.....itd
Nic mi się nie pomieszało.W tej spółdzielni to nawet nie ma takiego
pracownika co by umiał stronę www zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

i ona rządzi w spółdzielni - widać jak znasz Statut SM Młyniec. A tam pisze jak "byk" - że RN nie ma prawa wydawać żadnych poleceń Zarządowi czy też pracownikom Spółdzielni. więc nie pisz głupot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jprdle. Odpowiedź na komentarze sprzed 7 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry