Widok

grzyb, wilgoć - preparaty

czym najlepiej i najskuteczniej zwalczyć? podobno isolit kwas krzemowy jest dobry, ale czy na pewno? czym zrobić z zewnątrz budynku i czym w środku? proszę poradźcie :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wewnątrz mogę polecić preparat o nazwie Savo, niestety zawiera chlor i trzeba trochę potem wietrzyć, ale działa skutecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ważne, żeby to zwalczyć
:) a mam pytanie czy w takich sklepach jak praktiker, castorama dostanę ten preparat?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam Savo w hurtowni budowlanej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa hurtownie budowlane nie pomyślałam o tym :) dziękuję za pomoc podjadę do jakiejś hurtowni i się zapoznam :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
savo nie polecam. w castoramie kupowałam anty-grzyb2 ale koncetrat firmy primacol. polecam
do zakochania jeden krok :) bo miłość zwycięży wszystko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PUFAS polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam zastanowic sie nad przyczyna grzyba... smarowac preparatami mozna, tylko po co sie truc. zwalcz grzyba raz i zlikwiduj przyczyne! u mnie pomogło regularne wietrzenie i zastosowanie wywietrzników w oknach. wieszanie prania tylko przy otwartym oknie /bo nie mam balkonu/ i tego typu zabiegi. trzeba sie tego wyuczyc i wbic do bani... ale teraz mam problem z glowy. pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pranie susze zawsze w ogródku, wietrze bardzo dużo, bo nie lubię siedzieć w zaduchu, regularnie ogrzewamy nawet teraz gdy jest wilgotna pogoda, a w dodatku to jest nowy budynek, w którym podczas budowy było robione wszystko, żeby uniknąć tego problemu, więc niestety muszę szukać innych pomysłów.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli tak sprawa wygląda, to najpewniej wilgoć gromadzi się z powodu błędów budowlanych i nic się nie poradzi dopóki się tych błędów nie naprawi. Najlepiej zlecić wykonanie ekspertyzy budowlanej firmie Eko Projekt http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ . Po jej wykonanie będzie wiadomo gdzie tkwi problem, a firma będzie też w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu wyeliminuje się gromadzenia się wody. Warto też firmie Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ zlecić wykonanie ekspertyzy mykologicznej , która pozwoli zastosować najlepszy środek na danego grzyba, co w znacznym stopniu przyśpieszy cały proces usuwania grzyba, a także zagwarantuje całkowite jego usunęcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Woda utleniona (nadtlenek wodoru) 10 % do pomieszczeń mieszkalnych / sufitów. 30 % do garaży, piwnic itp. (skuteczniejsza, ale np. niszczy panele drewniane). Równie efektywna co chlor, ale można pracować bez maski p-gazowej (nie zawiera szkodliwej przy wdychaniu chemii). Oczywiście ochrona oczu / twarzy, rąk przed zachlapaniem obowiązkowa - szczególnie 30 % jest żrąca. Spryskać kilka razy w odstępach czasowych. Nie zostawia plam i zafarbów jak niektóre preparaty, co najwyżej resztki martwego grzyba. No i najważniejsze, zlikwidować przycyznę zawilgacania (z reguły niedostateczne wietrzenie lub brak obiegu powietrza). Inaczej historia będzie się powtarzać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

Jakie okna polecacie? (144 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

Kupno mieszkania dla dziecka, ale najpierw pod wynajem? (48 odpowiedzi)

Ponieważ im dłużej nad tym myślę, tym gorzej dla mnie, może Wy Forumowicze rzucicie mi nowe...

do góry