Widok

hotel na wielkanoc

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy możecie polecić jakiś fajny hotel na wielkanoc dla rodzin z dziećmi niedaleko od trójmiasta (max 200 km)?
z góry dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PrimaveraSpa Jastrzębia Góra. Hotel stworzony z myślą o rodzinach z dziećmi. Place zabaw, baseny, dyskoteki, mini przedszkole.
Ogólnie raj dla dzieci.
Nasza mała była zachwycona. Za tydzień jedziemy po raz trzeci :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki :-), też właśnie biorę ten hotel pod uwagę. jeszcze tam nie byliśmy... czy naprawdę warto? i czy coś jeszcze możecie polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pensjonat u stolema ostrzyce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Rulewie jest fajny pałacyk a przy nim super park linowy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uwielbiam Bazuny w Kościerzynie - świetna obsługa, pyszne jedzenie, plac zabaw dla dzieci też jest i super Aquapark o rzut kamieniem;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda, że ten bazuny nie ma basenu... a był ktoś w hotelu roberts port?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam w Robert's Port na weekendzie z okazji dnia dziecka w ubiegłym roku, hotel polecam, bardzo fajnie, dla nas jedynym minusem było to że na basenie nie ma żadnych zjeżdżalni dla dzieciaków, bo akurat moje to uwielbiają, ale poza tym super
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze SAndra Spa w Pogorzelicy ,bylam w Sandra Spa w Karpaczu i bylo super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam Primavere, bylismy w styczniu z dziecmi i bylo super. Raj dla dzieci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłam teraz na ferie w Sandra w Karpaczu i nie podobało nam się, może w Pogorzelicy jest lepiej, ale ja już się nie wybiorę
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pod Tezniami w Ciechocinku, bylismy w styczniu bylo cudnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oprócz wspomnianej już Primavery polecam Hotel Lidia SPA w Darłówku. Te dwa miejsca polecam w ciemno z czystym sumieniem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki wielkie, a jeśli chodzi o karpacz polecam hotel artus - rewelacja!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam też polecam w Karpaczu Hotel Artus, nawet śmiało mogę napisać, że to chyba najlepszy hotel w tej okolicy, byliśmy i już by się chciało wrócić, żałuję, że tym razem na ferie wybraliśmy Sandrę, nie umywa się do Artusa, pokoje piękne, duże, bardzo fajnie urządzone, a jedzenie przepyszne, jak byliśmy latem, to nawet na obiady przychodził Panasewicz z żoną i dziećmi, choć nie mieszkali w tym hotelu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i najważniejsze to bardzo dobra cena jak na warunki, zdecydowanie daję mu 5 *
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też myśleliśmy o tym by w tym roku Wielkanoc spędzić poza domem ale ceny nas przerosły... koszt wielkanocy to ok 2500 zł za nas plus córkę. Nie mówię, że nie mam tych pieniędzy ale jakoś mi szkoda tyle zapłacić za 4 dni... wolę poczekać i polecieć gdzieś na wakacje... Ale jesli nie byłoby mi szkoda to wybrałabym hotel primavera... Bazuny w kościerzynie...hm zależy co kto lubi... mieszkam tu i jakoś bym nie poleciła wydać takich pieniędzy na ten hotel...
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
póki co zrobiłam rezerwację hotelu roberts port, ale czekam jeszcze na inne Wasze propozycje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze swojej strony oraz doświadczeń z czystym sumieniem polecam hotel https://www.binkowskihotel.pl , w którym będziesz miał przyjemność skorzystać z licznych zabiegów, które poprawią wygląd skóry oraz sprawią, że poczujesz się zrelaksowany. Miejsce znajduje w malowniczej okolicy Kielc, więc gwarantuję niesamowite wrażenia krajobrazowe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślicie, że na gwizdkę tez się sprawdzą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić hotel na mazurach. Można tam przyjechać nawet z psem https://www.hotelstbruno.pl/aktualnosci/mazury-z-psem-czyli-hotel-st-bruno-otwarty-na-pieski/ . Zawsze lepiej na początku trzymać psa przy sobie, obserwować, jak się w danym otoczeniu czuje i zachowuje i dopiero wtedy pozwolić mu na więcej wolności. Poza tym w restauracji albo hotelu niekoniecznie spotkamy samych wielbicieli zwierząt, bywa, że ludzie boją się psów, dlatego w takich miejscach często oczekiwane jest, że pies będzie pod kontrolą właściciela lub wręcz nakazuje się, by pozostał w hotelowym pokoju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co powiecie na hotel nad jeziorem? Hotel Olandia w Wielkopolsce https://www.olandia.pl/ jest idealną opcją na weekendowy wypoczynek z ogromem atrakcji hotelowych w tle. Spędzić można tam również święta, czy sylwestra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam się sugerować tego typu certyfikatami - https://kargroup-prestige.eu/ przy wyborze hotelu, naprawdę sporo to pokazuje o hotelu, nie każdy taki certyfikat może mieć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź https://hotelmonalisa.pl/ w Kołobrzegu. To hotel ze SPA blisko plaży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

Polecicie jakąś dobrą książkę? (33 odpowiedzi)

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...

do góry