Widok

i znowu to samo

uwaga na ceny produktów. Wystawiają produkty z ceną widoczną z daleka ( stojaki) , a jak przychodzi do płacenia to kasują cenę inną.
Dzisiaj chciałem kupić bluzę męską, za cenę reklamowaną na stojaku nad bluzami , a przy kasie nabili mi 10 zł. więcej. Próby wyjaśnienia tej sytuacji spełzły na niczym , na terenie sklepu nie było osoby kompetentnej, która mogła rozwiązać tą sytuację. Poradzono mi żebym przybył na drugi dzień i wyjaśniał sprawę. Upór pań z obsługi , ich pokrętne tłumaczenia i te nieszczęsne 10 zł. , które wydawało się być albo nie być, dla finansów sklepu, nie są warte strat jakie ponosi marka w wyniku takich działań.
Wstyd Panie i Panowie z kierownictwa i zarządu. 25.03.2018 r. godz. 13.00
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 5
 
promocje: 4
 
lokalizacja: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwaga to nie pomyłki, to celowe działanie, wielkie ceny na produktach, a na dole mikroskopijny dopisek, promocja do dnia... który upłynął 5 dni temu ! Kto zauważy i się uprze to mu zwrócą, reszta płaci x 3. bezczelne pracownice w obsłudze klienta wmawiają, że klienci przekładają ceny ! Wczoraj próbowano mi sprzedać lokówkę za 30 zł w cenie chyba 100, promocja do dnia 29, cena i baner wisi 31. Kobieta z obsługi zauważyła ten dopisek "maczkiem" z 1,5 m, oni to robią celowo, takie "zabezpieczenie", na pisakach wisi cena 15 zł, przy kasie 26... maczkiem dot.6 szt, a w opakowaniu 10. Dlaczego to wisi na tym produkcie? Odp. może ktoś przewiesił, może pan sam przewiesił, ja nie wiem ! Tydzień przed szkołą, ludzie robią duże zakupy, czas na "żniwa "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry