Widok

mieszkania na sprzedaż

Ujeścisko Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
witam

jestem zainteresowana kupnem mieszkania i przeglądając ogłoszenia wpadłam na parę ogłoszeń z ul Porębskiego, mieszkania są już urządzone i cześć wyposażenia zostaje za nawet przystępną cena i tak się zastanawiam co jest na tym osiedlu nie tak, że dużo ludzi chce się stamtąd wyprowadzić????????. proszę o jakieś informacje .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem, co jest z tym osiedlem, ale ja wyprowadziłem się z trójmiasta do Pucka, gdzie jest cisza i spokój, które ostatnimi czasy bardzo cenię. Dojeżdżam do Gdańska do pracy, w zaledwie godzinę jestem na miejscu. Mieszkanie kupowałem u https://heweltdeweloper.pl/
naprawdę polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a myślałaś nad jakimiś za granicą? np. https://moosecasaitalia.com/oferta/quadrilocale-in-vendita-in-via-rinaldo-rigola-30-a-genova/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0