Widok

mieszkania w 4-piętrowych blokach na Wyzwolenia

Mam pytania odnośnie mieszkań w blokach przy Wyzwolenia. Czy kuchnie, w których są usunięte grzejniki są ciepłe? Zastanawiam się albo nad całkowitym usunięciem grzejnika albo nad jego przenienieniem z obecnego miejsca. Jak to u Was wygląda? I jeszcze pytanie odnośnie drzwi do łazienki. Czy ktoś z Was przenosił drzwi na drugą ścianę, przy drzwiach wejściowych do mieszkania (obecnie drzwi do łazienki są przy wejściu do kuchni). Czy da radę je przenieść? Czy te ściany są działowe czy może nośne.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam usunięty grzejnik w kuchni i nie odczuwam żeby było mega zimno w kuchni a też sie obawiałam tego, że będzie zimno. Co do ściany z drzwiami od łazienki to nie wiem czy u Ciebie jest nośna ściana - moja nie jest nośna, ale drzwi nie przenosiłam. Ja mieszkam w środkowym mieszkaniu a moja sąsiadka obok -ścianę kuchenną ma wspólną z łazienkową -sąsiadka przeniosła drzwi na przedpokój bez problemu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

no bez przesady z tym zimnem. przecież jak się w kuchni gotuje, to już automatycznie robi się w tym pomieszczeniu bardzo ciepło. a jak się jeszcze gotuje przy zamkniętym oknie, to już w ogóle jest sauna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Nowy Port

Kamienice Magellana - opinie i oceny (19 odpowiedzi)

Kamienice Magellana to zespół dwóch trzypiętrowych budynków zlokalizowanych w Nowym Porcie przy...

do góry