Widok

mieszkanka wspólnoty

Nasz budynek administruje TWA od 8 lat i dba o dobro wspólnoty, rozwiązuje bieżące problemy, oszczędnie gospodaruje środkami, opłaty nie są wysokie chociaż my sami je ustalamy. Duży profesjonalizm.Życzę każdej wspólnocie takiego Zarządcy. Nadmieniam, że w TWA nie są mi znane rzadne kombinacje. Panie są bardzo miłe, zaangażowane w to co robią.Polecam!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja znam , ten zarząd wspólnot z innej , nieciekawej i bardzo podejrzanej strony . Dlatego jestem zaskoczony , ta propagandą sukcesu ?!!! Ciekawy jestem , gdzie mieści się ten budynek , tak wspaniale zarządzany przez TWA , pewnie na ALTERNATYWY 4?!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zawsze znajdzie się ktos nie zadowolony, któremu nie udało się załatwić czegos kosztem wspólnoty , no trudno .Jeszcze się taki nie urodził kto by każdemu dogodził!!! Ja osobiscie jestem czlonkiem wspólnoty zarzadzanym przez TWA i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wysokosc stawek ustalamy na zebraniach wspólnoty,do remontów polecamy własnych wykonawców chociaż Panie współpracują z naprawdę fachowymi ekipami.

Z czystym sercem polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry