Widok

ile może kosztować taki projekt wnętrz?

zastanawiam się nad częściowym remontem w domu (poziom parteru ok 55 m2) na którym jest kuchnia, salon i małe wc. Chciałabym może skorzystać z pomocy projektanta ale nie mogę się połapać jak policzyć ile będzie mnie to kosztowało.
W grę wchodziłoby: zaprojektowanie wyglądu podłogi i oświetlenia na całym poziomie, projekt zabudowy kuchni i mebli kuchennych, projekt wc i cały projekt salonu (rozstaw mebli).
Nie musze mieć jakiejś extra wizualizacji komputerowej (wystarczyłby projekt na papierze) i szczegółów takich jak wazoniki , dywaniki i inne dekoracje.
Czy można jakoś wyliczyć orientacyjną cenę takiej usługi? Od czego zależą ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
jestem projektantką wnętrz,
cena projektu zależy indywidualnie od zakresu prac uzgodnionego z klientem, tego czy jest to proj koncepcyjny czy wykonawczy oraz od metrażu. szczegółow takich jak dekoracje projekt wnętrz i tak nie zawiera - to praca dekoratora a nie architekta. wizualizacje mogą być poglądowe i nie muszę wcale podwyższać ceny projektu, wszystko zalezy od pierwszej rozmowy z klientem i ustaleniu zakresu:) pozdrawiam (jakby chciała Pani dokładniejszą wycene zapraszam na maila: ard_arch@o2.pl)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się z koleżanką
zapraszam na spotkanie, chętnie poznam szczegóły i dokonam wyceny

proszę o kontakt
mariusz s.

info@vertedesign.eu

www.vertedesign.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.

Chętnie podejmemy się projektu Państwa wnętrza. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz. Projektujemy wnętrza klasyczne i nowoczesne. Wkrótce publikacja naszych wnętrz w ogólnopolskim miesięczniku o wnętrzach.
Jeżeli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt:
aranzacja@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najważniejsze jeśli chodzi o
wnętrza to ważna jest firma która zrobi wszystko bez zarzutów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doskonale rozumiem Twoje wątpliwości co do kosztów remontu i projektu. Sama byłam w podobnej sytuacji i mogę polecić Beso Pracownia, specjalizującą się w projektach lokali usługowych , i wnętrz domowych.

Koszt takiej usługi zależy od kilku czynników: zakresu prac, stopnia skomplikowania projektu oraz indywidualnych stawek projektanta. Zwykle wycenia się to na podstawie metrów kwadratowych lub godzin pracy. Może warto zrobić małe rozeznanie i poprosić o wycenę od kilku projektantów, w tym Beso Pracownia. Oni mają świetne podejście i dostosują projekt do Twoich potrzeb bez zbędnych detali, jeśli ich nie potrzebujesz.

Jeśli chodzi o same projekty, Beso Pracownia tworzy naprawdę przemyślane i funkcjonalne rozwiązania, co może znacznie ułatwić Ci życie po remoncie. Skontaktuj się z nimi i opowiedz o swoich planach jestem pewna, że pomogą Ci oszacować koszty i zaproponują optymalne rozwiązanie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.youtube.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Kartony do przeprowadzki (16 odpowiedzi)

Skąd najszybciej można wziąć kartony do przeprowadzki? Jakie sklepy maja ich dużo? Może...

Ludzie nie płaćcie prowizji !!! (164 odpowiedzi)

Właśnie wróciłem z emigracji, która trwała sporo lat i oczom nie wierzę 8-o Pośrednicy w Polsce...

Ile płaciliście za schody samonośne ? (33 odpowiedzi)

Witam, Będę potrzebować schodów do domu, zastanawiam się jaką opcję wybrać. Są to schody w...

do góry