Widok

ile osób jedzie Gryfem/PKS-em z Gdańska do Sierakowic

Witam.

Mam pytanie jak w temacie: Ile osób jedzie Gryfem/PKS-em z Gdańska do Sierakowic? Jestem z Kartuz i nie chciałbym, aby się okazało, że będę musiał z buta zasuwać 25 km na start, bo wszystkie autobusy będą zajęte ;-)).

Piszcie kto i o której będzie najprawdopodobniej jechał. Gdyby było nas trochę dużo, to dałbym znać do Gryfu, a może znalazłoby się jakieś rozwiązanie ;-). Poza tym chyba i tak napiszę do nich (nie chce mi się łazić :P), bo kierowcy mogliby szybciej w Gdańsku i w Kartuzach (tu jest przesiadka) podjeżdżać na przystanek, aby nie było opóźnień już na starcie z powodu załadowywania harpaganowców :).

Pozdrawiam,
Japco

PS. Jeśli dobrze pamiętam, to w Gryfie nie biorą dodatkowo kasy za przewóz wielkich bagażów, a na Harpa czasem bierze się niemało :)).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Gdańska 11:05 linia 801, przesiadka 12:45 w Kartuzach na linię 4(oj będzie gorąco) i lądowanie w Sierakowicach 13:16
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I think you've just captured the aswner perfectly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Zamierzam dostać się jakoś z Gdańska do Sierakowic około godz. 14:40. Z tego co patrzyłem w necie to są jakieś autobusy PKS. A może znacie jakąś lepszą możliwość dojazdu ? Będziemy w liczbie 4 osób. Korzystniej jest jechać owym "Gryfem" z przesiadką w Kartuzach ??

Pozdrawiam

Paweł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno w Gryfie nie płacimy za bagaż, ale lepiej sprawdzić. A bilet można kupić na całą trasę tj do Sierakowa i w Kartuzach nie bawimy się już w szykanie kiosku (Pierwszy PK). Jest jeszcze jeden plus Gryf jeździ średnio co godzinę a PKS ??? No i do takich autobusów zwykle można napchać ludu do bólu a w PKS wejdzie 40 osób i koniec, żeby nie powiedzieć d...a
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co czytałem w Twym poście powyżej jest to linia 801 z Gdańska oraz 4 z Kartuz. Gdzie w Gdańsku znajduje się przystanek tej linii ? Będziemy wysiadać na PKP Gdańsk Główny. Weź pod uwagę że w Gdańsku byłem jakieś 10 lat temu i nie za wiele kojarzę z okolic dworca.
Bilety można kupić u kierowcy ?

Pozdrawiam
Paweł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przystanek jast na ul.3-go maja, bardzo blisko dworca głownego PKP.
Ja byłem w Gdańsku jakieś 20 lat temu, jako kolonista na wycieczne jedno-godzinnej. Ale traktujcie to , jako trening w BnO.
Zapraszam na str http://www.gryf.kartuzy.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ulica 3-go maja jest powyżej dworca PKP, inaczej mówiąc za nim.
trzeba się kierować na dworzec PKS. Jak wysiądziecie z pociągu to z jednej strony peronów zobaczycie budynek dworca, a z drugiej pionową ścianę, ewentualnie skarpę, obierzcie kierunek "góra".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli dobrze pamiętam to idąc tunelem od strony PKP wychodzimy z niego w prawą strone (3 maja w strone błędnika), przestanek gryfa jest ok. 50 m od tynelu, przed kioskiem ruchu i przystankiem ZKM (161, 167, 367, 525 itp.)

pozdrawiam,
Joseph, "Wszystko za WINO"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Thanks for the great info dog I owe you bgiigty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mlodek napisał(a):

> Witam
>
> Zamierzam dostać się jakoś z Gdańska do Sierakowic około godz.
> 14:40. Z tego co patrzyłem w necie to są jakieś autobusy PKS.

Myślałęm o tym samym PKS, jednak zastanowie się nad Gryfem, z tego co widziałęm kupując bilet od razu do Sierakowic na pewno będzie taniej niż PKS, a dodatkowo za bagaż nie skasują :)
Choć w PKS zawsze tak trzymama plecak, i staram się przemycić aby kierowca nie zauważył :D

pozdrawiam,
Joseph, "Wszystko za WINO"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o ktorej najlepiej jechac zeby bez problemu dojechac?????????pamietacie Drzewine PKS ledwo pomiescil wszystkich chetnych a osob bylo mniej niz zawsze:)))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj na trasie kursuje dość dużo autobusów. Zobacz sobie www.gryf.kartuzy.com.pl . Na Twoim miejscu jechałbym koło 16. (15.17, 15.57, 16.37). Wtedy zawsze masz back-up o 17.12 :)).

Pozdrawiam,
Japco (którego nogi nadal bolą po niedzielnym maratonie :O)

PS. Napisałem do Gryfu, więc jeśli odbiorą maila, to może się postarają i autobusy będą przyjeżdżały trochę szybciej na pierwszy przystanek, aby nie było opóźnień :)).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda tylko, że kończy swoją trasę w Gowidlinie, a nie przykładowo dojeżdża do Siemirowic, gdzie jest duży pracodawca zatrudniający wiele osób z Pomorza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też chciałem jechać tym autobusem, ale widzę,że to ryzykowna decyzja. Chyba lepiej pojadę już autem, chociaż chciałem tego dnia nie zabierać prawa jazdy i nie martwić się o miejsce do zaparkowania...
Noclegi nad morzem Relacje z imprez na Pomorzu
Noclegi Hel Wypoczynek na Helu
Noclegi w Jastarni Wczasy na Helu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Good to find an expert who knows what he's talknig about!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bOytEh , pdukuwloupop, iemprxucvxms, http://kbkteswvsoqc.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0