Widok

implant wypadł już 3 razy! Szczerze odradzam

kilka lat temu mój mąż miał założony implant w tej klinice. Od tego czasu już 3 razy wypadł i musiał jeździć do tej pesudo kliniki na naprawę. Zapłacił za założenie sporo, bo ładnych kilka tysięcy, miało być dożywotnio, a co kilka miesięcy ząb wypada. ODRADZAM wszystkim, szkoda kasy wydawać w tej pseudo klinice!
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
czas realizacji: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Szanowna Pani,
muszę odnieść się do Pani opinii, ponieważ jest ona nieprawdziwa. Implant był założony raz i po dziś dzień służy Pacjentowi.
Problemy protetyczne - odklejenie się korony wynikają z warunków anatomicznych co zostało z Pacjentem dokładnie omówione i zaakceptowane. Staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie i każdy Pacjent jest dla nas ważny więc warto wyjaśniać każdy problem na bieżąco.
Adam Ziemlewski
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

więc twój mąż ma już trzecie życie.Brawo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli metalowy wkręt zostaje w szczęce do końca życia, a odpada to, co nazywamy zębem - skoro było wiadomo, że są takie warunki u pacjenta i tak będzie się działo, to może trzeba było odradzić mu takie rozwiązanie, jak implant? Albo go uprzedzić, że będzie musiał co jakiś czas zgłaszać się z powodu odklejenia - może by zrezygnował?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja chcialabym wyrazic swoja opinie. Tez mam zalozone implanty z koronami ponad dwa lata temu i w tym roku w lipcu mialam zalozone nastepne trzy. Przyjezdzam do dr. Ziemlewskiego ze Stanow bo uwazam, ze trafilam na wpaniala Klinike i jeszcze lepszego lekarza dentyste.!
Kazdy ma prawo do wlasnej opinii i komplikacje moga pojawic sie u kazdego.U mnie nie bylo najmniejszych problemow i jestem baaaardzo zadowolona po kazdej wizycie. Ja uwazam, ze nie ma lepszej kliniki Polsce.
Maryla P.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry