Jedzenie z oferty za 98pln - bardzo smaczne! Alkohol w przystępnej cenie! Musiałam sie upominać o obsługę, np. o wymianę talerzy. Przy zamawianiu imprezy zapytałam, czy DJ bedzie miał utwory dla pokolenia 50+; managerka POTWIERDZIŁA. W czerwcową noc oprócz naszej siedemnastki zajęte były tylko 2 stoliki, i to tylko chwilowo. DJ grał TYLKO muzykę clubową; puścił blok 15-min z przebojami Boney M. Do sprzętu podchodził raz na godzinę, a pozostały czas spędzał na tarasie ze swoją partnerką. Ok. 23 zadzwoniłam na telefon kontaktowy klubu, ale manager zapierał się, że nie zna jasnowłosej managerki, która przyjmowała moje zamówienie i usiłował mi wmówić, że nikt nie mógł się zobowiązać, by grać utwory taneczne dla 50+, traktował mnie dość nieuprzejmie, mimo iż tylko mu zwróciłam uwagę, że należało DJ uprzedzić o rodzaju klienteli, i że zabrakło komunikacji. Tej nocy dzięki nam klub zarobił pieniądze i to duże, bo do oferty doszło sporo dodatkowego alkoholu. Z rozmowy z DJ wynikało, ze po północy manager/właściciel się zreflektował i nakazał DJ zagrać coś dla nas; i nagle DJ cudownie znalazł repertuar na około pół godziny. NIE POLECAM, chyba że warunki zostaną ustalone PISEMNIE.