Widok

imprezowanie na działkach orunia dolna ul.szafirowa

Pytam czy nikomu to nie przeszkadza że małolaty imprezują w zwykły dzień do 2:30 wydzierają się śpiewają piosenki ja mam dosyć muszę latem zamykać okna bo nie idzie spać a lubię świeże powietrze co tydzień w weekend urodziny bo śpiewają sto lat albo pic na wodę bo jak ktoś ma urodziny to może wszystko ale nie do 2:00 w nocy.
Aż mnie to dziwi te wszystkie plotkary co lubią dyskutować ze sprzątaczkami po pół godziny jakoś im to niby nie przeszkadza co boja się ? orunia dolna okolice szafirowej myślałam że tu mieszkają normalni ludzie a tu jest pełno patologii.
Jak jednej g*wniarze zwróciłam uwagę z szafirowej 1b żeby zawołała psa bo lata ciągle bez smyczy i skacze mi na psa to jakby nie do niej nawet nie zareagowała potem poleciała wiązanka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17
Droga Pani Nadio.
Na wstępnie chcielibyśmy Panią przeprosić z całego serca za nasze krytyczne i jednocześnie egoistyczne zachowanie. Wakacyjne powietrze sprawiło, że nasze spędzanie wolnego czasu przy rozpalonym ognisku z gitarą i może nie zawsze czystymi głosami do śpiewania, stało się niezwykłą atrakcją dla nas, "bandy patologicznych guaniarzy". Jeżeli miałaby Pani ochotę my z pewnością jednogłośnie poinformujemy Panią o najbliższej zbliżającej się "imprezie" i zaprosimy do wspólnej zabawy :)
pozdrawiamy , Patola z Szafirowej :)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uważam że nie powinna pani tu rzucać adresami . Może od razu niech pani napisze swój dokładny adres i porozmawiajmy ;]
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry