Widok

infolinia praca

Konsultant Infolinii Medycznej · LeasingTeam Sp. z o.o. , czy ktoś orientuje się, czy jest to praca na dłużej, czy tylko na czas projektu? Ponoć umowa zlecenie w Forselu na kilka miesięcy, ale co potem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam wybór iść tu albo do Auchan z umową o pracę bez łaski. Nie wiem, co zrobić... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jaka praca w Auchan, ale na infolinii nikt długo nie pracuje bo to ciężka praca. Lepiej mieć umowę o pracę moim zdaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wykładanie towaru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też ciezka praca wtedy.
Ale masz urlop i chorobowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie to mnie zachęca. A na infolinii umowa zlecenie i jak nie ma cię w pracy to i pieniędzy też nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z drugiej strony Auchan ma tyle negatywnych opinii... :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma gorszej agencji. Ja musiałem co miesiac podpisywac z nimi nową umowę. Takie firmy są dobre na przeturlanie na pare miesięcy. Opłaci ci się tam pracować, jeśli stawka będzie dużo wieksza niż w auchanie, a ty nie przewidujesz ze bedziesz chorowac itp, a chcesz dorobic w krotkim czasie. Infolinia cię zje, wyssa energię, a potem wypluje po kilku miesiacach, lub sama uciekniesz;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie polecam K2 Dystrybucje jako pracodawcę. To miejsce, gdzie twój głos jest słyszany, a praca zespołowa jest na najwyższym poziomie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukasz pracy z opcją pracy zdalnej? W K2 Dystrybucje to jest możliwe. Można pracować z domu i zaoszczędzić czas na dojazdach, co bardzo sobie cenię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (14 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (55 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Wieczni poszukiwacze pracownika (314 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry