Widok

informacje

Bomi Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś pomyślał po co zatrudniono kierowników regionalnych? Czy wiecie jakie mają wynagrodzenia? A może ktoś wie co teraz robią? Nie maja czasu przywieźć wypowiedzeń, nie mają czasu na zebrania z pracownikami w celu przekazania informacji o tym co się dzieje w firmie. Zastanawiam się na co maja czas? Na groźby? Szantaże? O naiwności ludzka! Długo tu pracuje i do czasu nastania Olsztyna kierownik regionalny (był jeden) służył pomocą w rozwiązywaniu problemów danej placówki, zajmował się tym co do niego należało. Towar i organizacja pracy. Trudne pytania kierowane były do niego i on poczuwał się do odpowiedzialności, ale to był człowiek, który pracował w Bomi od początku a nie jakaś łapanka z Żabki. Wydaje mi się, że te wszystkie pytania na forum powinny być kierowane do nich właśnie. Może tak zażądajmy zebrania z tymi "fachowcami", każdy kierownik sklepu ma telefon i maila do regionalnego. Niech w końcu popracują trochę!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kierownik regionalny zarabia między 5 a 8 tys. widocznie to za mało aby interesowali się swoimi sklepami a co a tym idzie liużmi tam pracującymi.Firma jest tak bogata ,że stać ich na utrzymanie REGIONALNYCH.Tak nawiasem mówiąc to co oni robią ?NIC! Przesyłają maile ,które my dostajemy od specjalistów a nasze maile przesyłają innym ot i cała praca za tak marne grosze!!!!!! ŻENADA!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry