Widok

internet

korzystam z ich usług już kilka lat ,ponieważ na chełmie nie ma innej alternatywy i jestem ogólnie zadowolony ,owszem zdarzają się czasem awarie ale chwilowe.Jestem przerażony tym że teraz sieć przejmuje Vectra i nie wiem czy podpiszę z nimi umowę.Mam znajomych którzy korzystali z tej ;pseudo" sieci i rezygnowali z ich us lug jeszcze przed koncem umowy ponieważ nie dotrzymywali jakości usług.Teraz na chełmie nie ma już żadnej sieci która oferuje sam internet.Szkoda!!!
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 5
 
awaryjność: 1
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skończyła mi się 2dni temu umowa z Biall-netem i liczyłem po cichu, że ją sami przedłużą. Niestety, koniec umowy- koniec neta :(
Korzystam chwilowo z mobilnego, bo oferta Vectry to jakaś żenada. Ogólnie to bardzo żałuję iż Biall-Net sprzedał nas do Vectry :( Na tym terenie jest jeszcze Net Sat Media ale chowa się do byłej już dla mnie oferty Biall-Netu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie Marku, prosimy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta lub z działem marketingu, wyjaśnimy wszystkie kwestie i pomożemy Panu w doborze oferty. 58 727 77 77 bok@biall-net.pl, marketing@biall-net.pl.
Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry