Widok

internet w Bojanie

Technologie Temat dostępny też na forum:
czy wie ktos jacy operatorzy internetu bezprzewodowego oferuja swoje uslugi w Bojanie? chodzi o internet bez limitu jak najszybszy i jak najtanszy;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
witam Carnaugh
jesli masz taka predkosc to mow do mnie bolek,kity wpuszczas a buczy,chyba ze masz ekstra swiatlowody do ciebie podciagniete i placisz 1000zl miesiecznie
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka BOLKU!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17
http://imageshack.us/photo/my-images/833/siec2.jpg/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
a co to jest to Bojano ? to jest wogóle na mapie ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6
jest na mapie jes
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale jesli chce sie zobaczyc w Google Earth to trzeba podac koleczkowo
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tpsa ci podlaczy ale sam sobie musisz podciagnac kabel od slupka do domu - wyslij zgloszenie, a jak zadzwoni technik to sie z nim spotkaj... mi w tpsa powiedzieli ze zrobia to za 25 tysi, a jak technik przyjechal to zamknelo sie w 500 - przyjechala firma - pociagnela, dala fv i mam teraz neo i nie narzekam... jedynie paitek/sobota wieczorem zwalnia, ale to normalne przy laczach kablowych
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oni mają bardzo ciekawą ofertę i niedługa dwa przekaźniki w Koleczkowie.
http://wave.com.pl/aktualnosci

Szybko się rozrastają i dużo inwestują. Jak zaczniemy pytać zobaczą zainteresowanie i może za parę miesięcy będzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
w Bojanie powinni usunąć ynernet, bo ludzie tylko bredzą na forum.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam internet z wave 25 Mb (z podwojonym wysylaniem) i bardzo fajnie wszystko dziala - http://www.speedtest.net/result/2835140422.png :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
BZDURA !!!!!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3
To ty masz wiekszy download niz w niemczech gratulecje ! ja przy szybkosci 25Mb osiagam predkosc download 20Mb a mieszkam w Hamburgu
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam
Wznawiam temat odnośnie internetu w Bojanie .
Czy moglibyście coś polecić (nie po kablu )?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam od miesiąca WAVE i nie narzekam, a mam podstawową opcje, 45zł za miesiąc
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 23
Ani nastawienia ani prędkości nie zmienili. Przez ostatnie lata miałam do 10MB-ciągłe reklamacje i wydalał z siebie max 6MB. Od tego roku miałem mieć do 20MB, mam zaledwie 12. Na reklamacje brak reakcji, zresztą, żeby coś zareklamować trzeba dzwonić na płatny 801...ODRADZAM!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie do posiadaczy internetu wave.

Jakie macie routery ( marka i model )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zakupiłem od nich router TP-LINK TL-WR841N i lata jak ta lala. Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 30
chcialbym powiadomic wszystkich, ze od 1 marca bede mial 100Mb Internet, czyli czybkosc okolo 70MB. Niestety nie w Bojanie, Hamburg, Kabel Deutschland.
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 9
Od niedawna testuję LTE w Play średnio pobierane: 16~22mbps,
wysyłane: 1~3mbps. Myślę że jak na internet mobilny to dobry wynik. Na pewno lepszy od "kablowego orange
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 6
oj to się zdziwisz..
100Mb = 12.5MB :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 60

Inne tematy z forum Bojano

Niedziela czynu społecznego (7 odpowiedzi)

W najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich towarzyszy i wszystkie towarzyszki do zamiatania...

do góry