Widok

miss rowerzystek

a moze maly ranking dziewczyn jezdzacych na rowerach.
przeciez codziennie je widujemy i mamy jakies tam opinie.
co wy na to ?
czekam na propozycje z w miare dokladnym opisem delikwentki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tanka napisał(a):

>
> Jest OK, Raben :)
> Specyficzne poczucie humoru i odpowiedzi nie na temat
> (najczęściej począwszy od drugiej :) to tutaj norma - tylko
> najtwardsi . . .

w sensie hard - tail , czy psychicznym ? he he :)

> wytrzymują tę surrealistyczno - psychodeliczną
> atmosferę.. :D

słowo " psychodeliczny " kojarzy mi się z nudnawą muzyczką popularną w latach 70 . coś w tym jest . . . he he :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kiedys jechalam w ,,szpilkach'' ale w noskach ale to byl tylko raz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam kogo zglosić.Parę dni temu widziałem w Oliwie jak rowerzystka zwróciła uwage kierowcy ,że jedzie na kapciu.Ten się zdziwił , że od Wrzescza go trzepie i żaden kierowca mu nic nie powiedział a tu ona zajechała mu drogę i pokazała problem.Nie dość ,że myśląca to jeszcze bardzo ładna ,zresztą widuję ją często - jeżdzi z takim smiesznym kolczastym plecakiem.Oficjalnie zgłaszam Jej kandydaturę a swoją do wręczenia jej nagrody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jako, ze nie bylo tutaj ograniczen i nie jestem patyriottom, to prosze:

Nikki Gudex

http://www.nikigudex.com/model.html

nie dosyc ze git dziewucha (co widac na obrazkach), to jeszcze dokopałaby nie jednemu killerowi z tego forum (a moze wszystkim...? :)

Ziarno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak przypominam sobie taki plecak z kolcami z Wielkiego Przejazdu Rowerowego ,miala go panna mloda tzn.tak przebrana dziewczyna ,znalazlem nawet kilka fotek http://cyfrowa.pukawka.pl/?s=przejazd+rowerowy&submit=Szukaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA ZGLASZAM MOJA DZIEWCZYNE. A JAKA NAGRODA?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poka ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, pewnie tak
a juz sie chcialem spytac kto ja poka ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale z was dżentelmeni, nie dziwota ,że żadna rowerzystka nie szuka faceta wśród was.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JORGE napisał(a):

> Ale z was dżentelmeni, nie dziwota ,że żadna rowerzystka nie
> szuka faceta wśród was.

powiedział jorge , co ma ziemi morgę ,
a wszystkie dziewczyny , piękne jak maliny ,
lgną tylko do niego , chłopca bogatego .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JORGE napisał(a):
>Ale z was dżentelmeni, nie dziwota ,że żadna rowerzystka nie szuka >faceta wśród was.

Aaa tam...
Faceci tego forum są ok :)

(jeżeli JORGE nie wzoruje się na tym z "Imienia Róży" to przeżyję ten komentarz.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tanka napisał(a):

> (jeżeli JORGE nie wzoruje się na tym z "Imienia Róży" to
> przeżyję ten komentarz.. :)

to ten sam . . . he he :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry