Widok
tanka napisał(a):
>
> Jest OK, Raben :)
> Specyficzne poczucie humoru i odpowiedzi nie na temat
> (najczęściej począwszy od drugiej :) to tutaj norma - tylko
> najtwardsi . . .
w sensie hard - tail , czy psychicznym ? he he :)
> wytrzymują tę surrealistyczno - psychodeliczną
> atmosferę.. :D
słowo " psychodeliczny " kojarzy mi się z nudnawą muzyczką popularną w latach 70 . coś w tym jest . . . he he :)
>
> Jest OK, Raben :)
> Specyficzne poczucie humoru i odpowiedzi nie na temat
> (najczęściej począwszy od drugiej :) to tutaj norma - tylko
> najtwardsi . . .
w sensie hard - tail , czy psychicznym ? he he :)
> wytrzymują tę surrealistyczno - psychodeliczną
> atmosferę.. :D
słowo " psychodeliczny " kojarzy mi się z nudnawą muzyczką popularną w latach 70 . coś w tym jest . . . he he :)
Ja mam kogo zglosić.Parę dni temu widziałem w Oliwie jak rowerzystka zwróciła uwage kierowcy ,że jedzie na kapciu.Ten się zdziwił , że od Wrzescza go trzepie i żaden kierowca mu nic nie powiedział a tu ona zajechała mu drogę i pokazała problem.Nie dość ,że myśląca to jeszcze bardzo ładna ,zresztą widuję ją często - jeżdzi z takim smiesznym kolczastym plecakiem.Oficjalnie zgłaszam Jej kandydaturę a swoją do wręczenia jej nagrody.