Widok

jak najbardziej negatyw

cyklinarka którą wynajełem na wekend nie nadaje sie do pracy reie papier i nie można nią kompletnie cyklinoważ poprostu bubel a jeżeli chodzi o jakikolwiek kontakt ro podobnie zero kontaktu próbuje dodzwonić sie na komurke ale nic odzywa sie poczta poprostu beznadzieja wynajmujecie sprzet który nie wukonuje pracy tak jak powinien zeby był jeszcze jakiś kontakt ale niestety nic co mam dalej robić
Moja ocena
obsługa: 6
 
asortyment: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

owszem wypożyczał Pan u nas cykliniarkę ,ale nie mogę się zgodzić z tym że była ona zepsuta ponieważ każdą maszynę którą wypożyczamy pokazujemy klientowi że jest sprawna i jak obsługiwać. Natomiast jeżeli chodzi o kontakt to telefony odbieramy od poniedziałku do soboty, a Pan dzwonił do nas 1maja a to jest dzień świąteczny więc dlatego nikt nie odbierał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
sprawna przez jakiś czas
mnialem podobna sytuacje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeżeli masz talent do obsługi prostych urządzeń tak jak do ortografii, to nic dziwnego że nie mogłeś sobie poradzić ... taki jest los życiowej ofiary losu - zawsze wiatr w oczy ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
macie bardzo przestarzaly sprzet zawsze mnialem problemy u was ze sprzętem a my wypożyczamy od was sprzet żeby na nim pracować a nie na niego patrzyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mnialem to samo ale ze szlifirka katowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry