Widok

jak sie kobiety maja bronić ?

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
poszukując jakiejś szkoły samoobrony odkryłam super klub

Akademia Technik Walk w Gdańsku-Wrzeszczu przy ul. Lendziona 6 (chyba za 100m od stacji PKP we Wrzeszczu)

prowadzą super zajęcia z samoobrony Pań, ktore rekomenduje wszystkim Paniom. W koncu miejsce gdzie można sie konkretnie czegos nauczyc.

z tego co się dowiedziałam także jako jedyny Klub w Trójmieście, oferują całą gamę różnych innych sztuk walki, wiecej mozecie sie dowiedziec na ich stronach internetowych

www.atw.pl

aha, maja tez nowo otwarte forum internetowe... forum.atw.pl gdzie mozna zadac pytania i dowiedziec sie duzo wiecej na tematy samoobrony oraz sztuk walki ktore was interesuja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ATW to fajowy klub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A przestrzegasz regulaminu: przed 22:00 w domu? Jak tak, to wszystkie (prawie) problemy znikają ;)

[b]imagePozdrawiam - RAfAR[/b] GG: image3672927
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja natomiast polecam klub olimp gdzie uczy sie Taebo.
TAE BO to nowoczesna odmiana aerobicu wytorzystująca techniki karate, boksu i thaiboxingu do ćwiczeń przy muzyce.

A dla panów i dla pan rowniez Shidokan który jest kompletnym systemem walki.

Szczegoly dotyczace treningow i zapisow jak rowniez opis stylu Shidokoan i Taebo. na stronie: http://www.olimp.shidokan.pl/


Polecam! Bardzo dobry instruktor. Super atmosfera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

do góry