Widok

jak to zrobić??

Witam gorąco mam małe pytanko ... jestem kobietką która od dość długiego czasu nosi się z zamiarem puścia na siłownie jednakże mam lekkie obawy co do "znalezienia sie " tam jako singiel (jedna malutka istotka wsrod tak duzych panow). Jak zebrac w sobie odwage i zrobic ten pierwszy krok? Jak odbierane i przymowane sa nowe osobki? jak wybrac ta najodpowiedniejsza i najbardziej przyjazna "klientowi" silke?? plisss pomozcie bo bardzo chce sie tam zlanesc ale...boje sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie boj sie, nie ma czego. Jesli wybierzesz duza silownie typu Gimnasion, czy darka Michalczewskiego od razu zainteresuje sie Toba trener ktory pokaze co i jak masz robic zeby osiagnac zakladane efekty. Zazwyczaj kazdy robi swoje i nie zwraca uwagi na inne osoby. No chyba ze jestes atrakcyjna i przyjdziesz na w pol rozebrana :p hiehiehie
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli tak bardzo sie boisz,zapisz sie na silownie tylko dla kobiet- Lady Fitness we Wrzeszczu, i na Żabiance FIT ZONE poszukaj w necie adresow, albo tak jak w porzedniej odpowiedzi idz do duzego fitness klubu- ostatnio bylam w colasseum ( sopot wyścigi )tam sala do cwiczen dla duuuzych panów jest oddzielona od reszty, a caly sprzet znajduje sie na duzej powierzchni wiec nikt sobie nie przeszkadza- ten klub najbardziej mi sie spodobal

LENA25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

do góry