Widok

jak usunąć swój post ?

tak jak w temacie - jak można usunąć swój post ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma mozliwosci bezposrednio kasowania postow przez uzytkownika (nawet swoich)
Moje miasto to trojmiasto
https://www.trojmiasto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
więc co trzeba zrobić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozna zglosic do moderacji, albo napisac do moderatora
Moje miasto to trojmiasto
https://www.trojmiasto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli pod ten adres forum@trojmiasto.pl tak ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak długo to trwa ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyrażam duże zdziwienie, że państwo nie sformalizowaliście do tej pory możliwości dokonywania wpisów na waszej stronie. Byle kto może wejść i zamieścić reklamę lub antyreklamę w momencie gdy my ( uczciwi użytkownicy) musimy za to płacić. Wprawdzie macie w regulaminie zapis, że nie ponosicie odpowiedzialności za cudze wpisy. Jednak to nie zwalnia was od przestrzegania prawa. Gdy prawo jest łamane na państwa serwerze jesteście za to odpowiedzialni. Stwarzanie możliwości dokonywania oczerniających wpisów przez proxy jest zaniechaniem z państwa strony i w myśl prawa traktowane jako jego złamanie. Forum powinno być niedostępne dla osób wchodzących przez proxy. Powinna być możliwość identyfikowania każdego wypowiadającego się na tym forum. Tak jest na FB i szkalowania tam jest mało. Ponadto wiele osób pisze tu w tzw afekcie. Nie mają możliwości po czasie usunięcia własnych wpisów. Tak tylko informuję i proszę absolutnie nie traktować tej wypowiedzi inaczej jak życzliwą poradę. Wolność słowa nie polega na jego bezkarnym wygłaszaniu ale również na ponoszeniu odpowiedzialności za to co się mówi! Można wygłosić opinie na czyjś temat ale szkalowanie i obraza powinny być rozliczane. Z poważaniem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
kaja najpierw mysl potem pisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
leche mon cul


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłabym wdzięczna aby pan @mmrob NIE UŻYWAŁ mojego imienia nadaremno ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeważnie loguję się jako kaja. Wciągnij chłopie galoty na 4litery i odpisuj się własnym imieniem.
kaja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak w ogóle to pozdrawiam ADMINA :))
Drogi morderco ;))) nie krzycz tak, bo głowa pęka ;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kaja pamiętaj dokarmiaj w zimie koty!!

image
leche mon cul


popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokarmiam, dokarmiam 'zbrodnicielu' ;) spokojna Twoja kwadratowa ;))))) Piękny fotogram :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko ok ale czemu ty taka gruba jesteś? ja se chodze na siłkę w sumie mam w chacie ale taki gruby jak ty nie jezdem se przy 85 to se wale na klatke 150 przysięgam ale dziś nie bo se wódeczke wale
leche mon cul


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"przysięgam"... :)))))))))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe co tak bardzo wystraszyło tego biednego kota?

:))))))))))))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może myszka? :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kura !!! :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

Jak wstawić na forum aktywny link strony internetowej?? (221 odpowiedzi)

jak w temacie. proszę o pomoc??

do góry