Widok

jak wszyscy to i ja;) sprzedam suknie...

Wesele Temat dostępny też na forum:
bralam slub 3 i pol miesiaca temu i mam do sprzedania suknie slubna z kolekcji agora 2005 roku-jest snieznobiala dwuczesciowa-gorset+spodnica.
kupowalam ja w salonie marietta w gdyni.calosc ma rozmiar 36-gorset jest regulowany przez to,ze jest sznurowany a dol mozna poszerzyc.
suknia jest podpinana cztrema bialymi rozami co nadaje jest lekkosci i romantycznego stylu-gorset jest zdobiony koronka i gdzieniegdzie przeplatany cyrkoniami.
do sukni dodam-halke,biale koronkowe rekawki, welon, biale ponczochy samonosne, ozdoby do wlosow i niebieska podwiazke (na szczescie;).
suknia jest po profesjonalnym czyszczeniu i jest gotowa do natychmiastowego sprzedania;)
cena wyjsciowa;) 1400 zl-do negocjacji.
image
image

dodatkowo mamy do sprzedania surdut pana mlodego-oryginalny i niepowtarzalny-czarny z wyszywanymi srebrnymi wzorami-sprzedamy razem ze srebrna kamizelka i musznikiem za 800 zl-rowniez cena do negocjacji.
image
wiecej zdjec lub informacji przesle zainteresowanym meilownie;)
pozdrawiam-mmegi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
suknia jest przedpiekna, ale ja mam 180cm- szkoda, a slub wezmiemy za roczek z haczykiem, a wiec mam jeszcze troche czasu.
Ale na pewno szybko ja sprzedasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to rzeczywiście troszke za krótka;)
zapomniałam dodać,że suknia jest na 172 cm wzrostu:)
powodzenia w przygotowaniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można wiedzieć gdzie robiłaś baleyage?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
robiła mi go przyjaciółka prześlę Ci wieczorkiem namiary na meila;)ona dojeżdża do domków;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry