Słuchajcie, potrzebuje samochodu na 3-4 miesiace, taniego w utrzymaniu i kupnie (max 2.500zł) wie ktoś coś? czy mozecie polecić marki auta za taka cene? ma jezdzic :) nic wiecej mnie nie interesuje
00
~www.areajdm.pl
81.190.109.*
(16 lat temu) 8 grudnia 2009 o 18:58
Polo 86C - bardzo tanie w utrzymaniu, ekonomiczne i bezawaryjne. Zdecydowanie mogę polecić.