Widok

jaki samochdód

Na drogach Trójmiasta Temat dostępny też na forum:
Słuchajcie, potrzebuje samochodu na 3-4 miesiace, taniego w utrzymaniu i kupnie (max 2.500zł) wie ktoś coś? czy mozecie polecić marki auta za taka cene? ma jezdzic :) nic wiecej mnie nie interesuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polo 86C - bardzo tanie w utrzymaniu, ekonomiczne i bezawaryjne. Zdecydowanie mogę polecić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a znasz kogoś, kto chce sprzedać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tico?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry