Widok

jakich usług brakuje

Witam,
Jaki sklep przydałby się w Baninie?
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z gitarami albo ze starymi książkami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
burdellobumbum
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9
Drogeria
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Basenu, szewca, sklepów z owocami
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
jest już prawie wszystko, teraz trochę świętego spokoju :-)
a przy okazji ktoś wie co to będzie na wjeździe na Pszenną? naprzeciwko odido
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogeria, basen.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
chyba sklad budowlany. Tak w ogole to sie dziwie, ze Zukowo zezwala na postawienie takiego baraka. Bo wyglada na to, ze nie jest na czas budowy tylko na stale.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale trochę to małe jak na skład budowlany... poza tym ani wjazdu ani co, w ogóle to już zaczyna mnie drażnić trochę to blokowanie Pszennej i robienie sobie z ulicy parkingu; nie bardzo wyobrażam sobie żeby tu tiry wjeżdżały, zresztą jak ma sie do tego znak z tonażem??
a jeszcze bardziej mnie wkurza parkowanie tirów na tym skrócie z Miszewa w stronę Chwaszczyna, koło tamtego dużego składu budowlanego Wrońskiego, parking na ulicy sobie zrobili, że trzeba slalomem jeździć, następnym razem jak będę tamtędy przejeżdżać i będą stali to zadzwonię na policję, myślicie, że to coś da, że oni w ogóle będą interweniować?
ps. dłużej poczta jak najbardziej, chociaż np jeden dzień, a inny dzień od 8 rano na przykład
aaaa o basenie nie wspomnę... jeżeli nowa szkoła nawet hali nie ma, może niedługo będzie na kokoszkach chociaż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zatrzymałem się i spytałem. Będzie hurtownia części, materiałów budowlanych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest drogeria "Piękny Dom" koło biedronki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mona na ul Północnej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogeria!

I dłużej otwarta poczta ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
baenu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrego warzywniaka, z warzywami od naszych rolników a nie z jakimś importowanym g...nem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
dyskoteki:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
Poczekajmy do jesieni basenów bedzie dostatek.....na ulicach
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
I co to za różnica? Tam sztuczne nawozy i tu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
basen
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basen ma być na Osowej budowany, otwarcie planowane na przyszły rok.
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,16170525,Osowa_w_koncu_bedzie_miala_basen__I_to_z_jacuzzi_i.html

To będzie najbliżej nas chyba na ten moment
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W szkole obok przedszkola Happy Kids na osowskim Nowym Świecie jest pływalnia, myślę, że podobnych wymiarów jak ten planowany, ten nowo wybudowany będzie wiec dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już wszyscy lecą inwestować miliony aby się trójka przysżła popluskać w basenie :D LOL
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
to już 3 skład budowlany w Baninie albo 4 bo w Geesie też mają materiały.
Potrzeba aż tylu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z pewnością przydałaby się porządnie zaopatrzona drogeria - coś na kształt mini Rossmanna. Po prostu taka, żeby był w niej sensowny wybór.

Sądzę też, że nikt z mieszkańców nie pogardziłby dobrze zaopatrzonym warzywniakiem, gdyż ten na Klonowej to wg mnie porażka, zaś koło pętli autobusowej jest całkiem przyjemny wybór, lecz cenowo już bez rewelacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Punktu pocztowego otwartego do 19, chociaż 2razy w tygodniu, paczkomatu, sieciowej drogerii, warzywniaka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi natomiast brakuje Pasmanterii (gdzie można by kupić guziki, nici, łaty oraz materiałami!! firany, zasłony), sklepu z jakimiś drobiazgami/dekoracjami do wykończenia mieszkania.

W okolicy powstaje dużo nowych mieszkań/domów, wszyscy wykańczają swoje 4ściany - kupują firany, zasłony. Niestety nie ma w pobliżu miejsca gdzie można by kupić potrzebne rzeczy do wykończenia oraz później we własnym zakresie o nie zadbać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pasmanteria - czy też jej forma mini - znajduje się w "centrum" przy ul. Klonowej na 1. piętrze. Nazywa się toto "Piękny Dom" czy jakoś tak. Jest to forma połączenia drobnego AGD, drogerii i właśnie pasmanterii. Wybór nie jest ogromny, ale podstawowe akcesoria jak nici czy guziki znaleźć można bez problemu.

Z tego co widać vis-a-vis "Biedry" powstaje budynek, który chyba w całości będzie poświęcony na "Piękny Dom", więc być może wybór będzie większy.

Zatem miłego wykańczania i szycia życzę ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest w Żukowie fajny, niepozorny sklep z pasmanterią, włóczki, kordonki, ciuchy, bielizna, różne przybory, zasłony to nie wiem ale firany na pewno. Jakaś chemia też tam jest. mieści się on pomiędzy Nordea Bank a Xawierem w takim prywatny domku na parterze (stoi tam zwykle jakiś manekin przed wejściem). Szukałam jakichś włóczek na robóki i już miałam jechać do Gdańska ale ktoś mi powiedział, że tam są. Rzeczywiście - różne, różniste, kopalnia. Cenowo - od 5 zł motek. Przez godzinę siedziałam na podłodze i wybierałam. W każdym razie polecam. A bielizna -całe stosy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeczytałam tu kilka niepochlebnych wpisów o warzywniaku przy klonowej- w pobliżu rybnego, kwiaciarni ,piekarni i apteki- między innymi i się dziwię...bywam tam systematycznie w różnych dniach tygodnia i o różnych porach dnia i nie zdarzyło mi się natknąć tam na warzywko zwiędłe, lub nieświeże...obsługa miła, szybka, można samemu wybrać konkretną sztukę warzywka...nie rozumiem, czego oczekujecie, przecież wszystkie warzywniaki zaopatrują się na tej samej giełdzie...nawet jak mówią, że mają coś od rolnika...nie wierzę, nie dali by rady przepchnąć tego przez kasę fiskalną, muszą wszystko kupić legalnie- na giełdzie, muszą mieć na to papier, który musi się zgadzać z kasa fiskalną...jedyna możliwość zakupu warzywka od rolnika- to wizyta w gospodarstwie- po zbiorze ogórków, czy po wykopkach...o tej porze roku wszystkie warzywa są ze szklarni albo z południa Polski, sorry, taki mamy klimat...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez robię zakupy w drewnianej budce obok rybnego i nie rozumiem dlaczego taka krytyka. Jest wybór. A co byś chiała trawę cytrynową czy może karczochy a może brukiew wodną .
A co do sklepów typu pasmanteria , zasłony. Cóż czynsze w Baninie ok 2 tysiące + utrzymanie sklepu, zwyczajnie nie opłaca sie. Co do pasmanterii to jest u Pani krawcowej na ul. Lipowej i szewca tez tam mają. Wybór nie jest ogromny ale nici , tasiemki, wełenka tam jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba "rukiew" wodna...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DROGERII - Proszę niech ktoś otworzy drogerię, żeby po głupią farbę do włosów musieć specjalnie do Gdańska zjeżdżać. Może jakaś natura ale rosmann.....rozmarzyłam się :))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma być rossman jak skończą budować skwer
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pasmanteria jest obok Algidy;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy przydałby się sklep z wyrobami z własnej domowej wędzarni i innymi przetworami ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
owszem, ale jak to ugryźć od strony formalnej?...zezwolenia, certyfikaty, sanepidy...badania weterynaryjne, zaświadczenia, Vat-y, i takietam?...ta pie.....na biurwokracja zabija inicjatywę!...robię osobiście świetną konfiturę z płatków róży, doskonały sok malinowy...wszystko swoje- bez oprysków...i co? mogę tylko rozdać po rodzinie i znajomych...:/
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie,
na pewno przydałaby się pralnia. A przynajmniej magiel.

Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
przecież jest! Lotnicza wjazd jakoś od źródlanej koło centrum ogrodniczego tyle, że z tyłu. Niech mieszkańcy tamtych rejonów się wypowiedzą lepiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko cena robota dobra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

i co otworzył się Pub na Ksieżycowej, psa z kulawa noga tam nie ma. Czy warto? zalezy co jak klientów brak to na czynsz nie uzbierasz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo mimo wszystko Banino to 'sypialnia' ludzie ganiają do Gdanska,Sopotu Gdyni na takie akcje... takie zycie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdy byłam tam ostatnio w sobotę było calkiem sporo ludzi, chyba trochę przesadzacie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1 raz było sporo ludzi w pubie a w tygodniu pustki. Szkoda bo fajni mili własciciele.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakiś sklep technologiczny gdzie mozna kupić dobre sluchawki obudowy na telefon itp i drogeria kosmetyczna bo e baninskie to takie se
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co szukasz w drogerii ? jest Mona i jest Piękny dom. Co Diora maja sprzedawać? czy Dolce & Gabbana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sklep z butami , księgarnia , akcesoria kuchenne , ciuchy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Piekarnie na familijnym zebym mial buleczki z rana do roboty :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklepów z ciuchami jest kilka , buty też można kupić , księgarnia - nie ma możliwości by się utrzymała w Baninie , akcesoria kuchenne są w Pięknym Domu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry