Widok

jakie auto kupic?

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby było bezpieczne, zwinne i wygodne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej żadne, im mniej kobiet za kółkiem tym lepiej.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

dobre
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Outlander
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam Grand Vitara II swietne auto pelna terenowka a zarazem wyglada , tylko i wylacznie w benzynie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie rozumiem dowcipu ?! Że gabi888 to niby dziewczynka z zapałkami ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się tylko Suzi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Vitara to Vitara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Outlander
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

to chyba najlepszy bedzie suv - sama mam peugeota suv i poki co to moje najlepsze auto. szybkie, sprytne, wszedzie wjedziesz bez poprawiania ;p no i sam design jest oryginalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

o a ja wlasnie zastanawiam sie nad peugeotem 2008. bylam juz ogladac i we wtorek mam jazde probna. jest mega designerski ;D trzeba korzystac poki ceny sa obnizone. dawno temu kupowalas? sprawdza sie na dluzszych trasach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja polecam Nissana Juke, kupiłam używany (w sprawdzeniu pomógł mi konsultant z automotogo) i sprawuje się świetnie i w mieście i terenie, bajka! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

hahaha!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W terenie miejskim chyba :D:D Oj baby baby...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Audi Q7. Bezpieczne, ergonomiczne, fakt, że drogie, ale kto bogatemu zabroni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko Jeep!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No oczywiście,że volvo..Do wyboru:XC 70,XC 60 i trochę mniej zwinne XC 90.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Krzychu dobrze piszesz audi q7 dobre auto sama je mam ale serce boli jak muszę je splacac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

najlepiej nowe :D stare graty sa problematyczne, wlasnie mielismy problem z wilgocia w lampach, jest kilka sposobow na to https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/jak-pozbyc-sie-wilgoci-w-lampie-samochodowej-sprawdzone-porady-n-18.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale kto pytał? Wiecej problemu jest z nowszymi, naszpikowanymi elektroniką plastikowymi bajzlami. Ciężko zajechać szanowanego starego SUVa - takich aut przerabiam setki jako mechanik, uwierz mi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam samochody marki Kia, są w atrakcyjnych cenach i oferują naprawdę wiele. Kupiłem 3 lata temu Kia Sportage u https://wojtanowicz.pl/ w Gdyni i jestem zadowolony :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w salonie https://wojtanowicz.pl/aktualnosci/ kupiłam suzuki i jestem zachwycona. Raz, że auto jest wspaniałe i nic się nie dzieje a dwa, że jest idealnie dobrane do moich potrzeb. Pani, która mi je doradziła zna się na tym co robi. Przyszłam po zupelnie inny model, a całe szczęscie wyjechałam z tym. Z całego serca polecam Suzuki. Żadnych usterek, pięknie się prezentuje i wygodnie użytkuje. Plus jest bardzo oszczędne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma SP Automotive oferuje świetne samochody z Ameryki. Polecam zakup auta z ich oferty, zajmują się całą logistyką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

do góry