Widok

jakie rolki dla mamy i córki do jazdy rekreacyjnej?

Hej zastanawiam się nad rolkami dla mnie i mojej córki 5 lat. Oczywiście dla początkujących i do jazdy rekreacyjnej. Jestem tym temacie laikiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z własnego doświadczenia wiem, że na początek - jeżeli chodzi o osobę dorosłą - nie należy kupować odrazu porządnych drogich rolek - chodzi o to że profesjonalne rolki "szybko jeżdżą" a najtrudniejsze jest hamowanie więc lepiej zacząc od zwykłych kupionych w markecie - raczej nie starczą na długo - ale na naukę idealne - jak już złapiesz równowagę i nauczysz się hamowac - kupisz porządne rolki.
jeśli chodzi o dziecko - to są takie rolki dla dzieci z dokręcanymi bocznymi kółkami - łatwiej dziecku złapać równowagę - i tutaj już lepiej kupić odrazu porządne rolki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze jedno - ja swoje dziecko próbowałam uczyć w te wakacje - ma 7 lat - i generalnie nauka nam nie szła bo mały nie umiał się odpychać,
wydaje mi się że jeżeli chodzi o początki to lepiej jest zaczynać na wrotkach z hamulcem z przodu - łatwiej hamować i odpychać się - na rolkach poprostu lecisz z automatu do tyłu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i drugi stek bzdur
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stek bzdur
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry