Widok

jakis opieka nad rocznym dzieckiem gdansk oliwa przymorze ?

Banino Temat dostępny też na forum:
witam szukam opieki do rocznego dziecka niestety na zlobek niema co liczyc sa jeszcze gdzies miejsca ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapełnione są czy za drogo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety zapełnione ceny w sumie wszędzie sa podobne od 800 plus wyżywienie do nawed 1300 plus jedzonko a mimo to i tak nie znalazłam wolnego miejsca :( może ktos poleci jakies miejsce ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może w Tęczowej Przygodzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tęczowej przygodzie jest lista rezezwowa na 2020r...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no wlasnie mysle ze dzwoniłam chyba wszędzie i nigdzie niema miejsca jesteśmy na jednej liscie rezerwowej , ciekawe kiedy się doastaniemy ..... czy ktos ma taki sam problem może jakas niania się znajdzie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przedszkolandia? hocki klocki które się jeszcze budują? może w Pępowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Misie Tulisie na Ligowej 11 w Baninie. Myślę, że tam może znajdzie się miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To wszystko są przedszkola i przyjmują dzieci od 2,5 lat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukam gdzies bliżej chodzi o oliwe zabianke przymorze w ostateczności zaspa do banina mi zadaleko :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to po co szukasz na forum Banina skoro do Banina Ci zadaleko? szukaj na forach w tamtych okolicach :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

wlasnie widze ze wskoczylo na banino nie wiem jak to się stało
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na żłobek rezerwowa na 2020? Przecież te dzieci jeszcze sie nie poczęły a już są na liście? No nawet te matki,co dopiero dowiedziały sie o ciąży,urodzą w styczniu/lutym 2019,a do żłobka to na ogół oddaje sie roczne dzieci,więc na początku 2020. Z tego wynika,że miejsc już nie ma,mimo że babki dopiero dowiedziały sie,że będą miały dzieci;|
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Oliwa

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

do góry