Widok

jakość i cena zastraszające

Weszłam do salonu z tzw. ulicy. Chciałam córce podciąc końcówki ok 3-5 cm. Włosy proste, długie do pasa. Włosy na moje życzenie zostały umyte. Niestety bez podłożenia żadnego ręcznika. Bluzka córki cała mokra. Oo umyciu poprosiłam o podłożenie czegoś przed obcięciem, bo z włosów wciąż kapało. Podcięcie zajęło 5 min. Żadna filozofia. Po obcięciu Pani wysuszyła włosy, jednak po wyjściu z salonu włosy nadal były wilgotne ( środek grudnia). A przy kasie Pan, który zaśpiewal mi 75 zł mnie dobił. Poprosiłam o powtórzenie ceny, ale jednak się nie przesłyszałam. Na pytanie za co taka wysoka cena? Pan stwierdził, ze włosy są długie! Zupełnie nie wiem co ma to do rzeczy, podcięcie długich czy krótkich to to samo jeśli ścinane jest tyle samo. Powiem więcej...krótkie nieraz są cieniowane, mężczyźni mają różnej długości podgalanie, a tu było podcięcie końcówek! Oczywiście na rachunku napis "strzyżenie". Ja pod nazwą strzyżenie rozumiem chyba coś innego niż podcięcie na równo.
Moja ocena
Dorota kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 2
 
jakość usług: 3
 
kreatywność: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Serdecznie Przepraszamy za zaistniałą sytuację i niedogodnośc w Naszym Salonie.
Pragniemy wyjaśnic iż ważny klient " dziecko " wymaga dużo więcej zaangażowania pracy fryzjera i rodziców.
Umycie głowy młodemu klientowi jest zdecydowanie dużo trudniejsze niż osobie dorosłej.
Dla Państwa komfortu i higieny używamy i pracujemy tylko na ręcznikach jednorazowych , które zawsze są podkładane podczas mycia głowy.
Pojęcie podcięcia włosów a strzyżenie:
Proszę zrozumiec, iż nie stanowi to pojęcie żadnej różnicy. Podcięcie 5 cm a strzyżenie 20cm wymaga tyle samo pracy i zaangażowania.
Państwa opinia jest dla nas ważna . Dokonamy wszelkich starań by stworzyc dla Państwa większy komfort wizyt w naszym Salonie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
Proszę wybaczyć, ale dziecko, a dziecko to duża różnica. Moje dziecko ma 10 lat i nie wierci się na krześle jak np. 2-latek, którego trzeba czymś zająć, by odwrócić uwagę. Żadnego większego zaangażowania nie wymagało!
Co do kwestii ręczników. Nie chodziło mi o ręcznik "zwykły" czy papierowy, ale o jakikolwiek!, bo żaden nie został podłożony! dopiero po mojej prośbie, bo dziecko miało już more ubranie.

A co do ceny sami sobie Państwo swoim komentarzem zaprzeczyli, gdyż na moje pytanie przy kasie skąd taka wysoka cena dostałam odpowiedź:" bo długie włosy!", a teraz w komentarzu czytam cyt.:" Podcięcie 5 cm a strzyżenie 20cm wymaga tyle samo pracy i zaangażowania."

Tak naprawdę wcale nie zarobiliście, bo raz "oskubany" i źle potraktowany klient więcej nie wróci. Będzie przekazywał niepochlebne opinie na temat zakładu znajomym i stracicie nie jednego, ale kilku potencjalnie stałych klientów. Życzę dalej takiej polityki!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Korzystam z usług w tym salonie od lat. Oczywiście w dziale męskim. Właśnie bardzo mi się spodobała moja nowa fryzura i chciałem polecic nową fryzjerkę. Tak o to nadziałem się na ten komentarz i jakoś czegoś nie mogę zrozumiec.
"Weszłam z ulicy" do Salonu w Galerii. Myślę że bardziej odpowiednie salony fryzjerskie, będą punkty osiedlowe. Tan ceny są niższe i odpowiednie na każdą kieszeń.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
Panie Jerzy

Tu nie chodzi tylko o cenę, ale o jakość jaką się za tę cenę oferuje!
Cena męskiego strzyżenia w tym salonie wynosi 40 zł (wiem, bo byłam świadkiem płatności jednego Pana i matki, która przyszła przystrzyc syna - chłopca). Jest ona wyższa od salonów osiedlowych o jakieś 15-20 zł, ale normalna w porównaniu z innymi renomowanymi salonami. Sęk w tym, ze jakość danej usługi niczym się nie różni od osiedlowego fryzjera. Oprócz tego, że salon znajduje się w Galerii, a nie w osiedlowej kamienicy.
Za to różnica w cenie za podcięcie końcówek (damska) jest już zastraszająco większa w porównaniu nawet z salonami znanych marek w innych galeriach, a jakość już gorsza!
Jestem w stanie zapłacić wysoką cenę, ale za odpowiednią jakość! Szkoda, że nie przeczytał Pan mojego postu w całości (o braku ręcznika, nie wysuszonych włosach), a jedynie wyciągnął Pan to co chciał, ale to dość powszechne w dzisiejszych czasach - przeinaczanie prawdy!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry