Widok

jelitkowo nowe inwestycje mieszkaniowe

Witam,
Mam prośbę, nie jestem z Trójmiasta a interesują mnie inwestycje w Jelitkowie. Czy ktoś wie, kto aktualnie buduje tam mieszkania (bez pośredników) ? Wiem, że Pomeranka (Neptun Park) oraz Investkomfort planuje Nadmorski Dwór. Z informacji z Internetu wyczytałam, że jest jeszcze jakaś inna inwestycja - nie wiem jednak, co to za deweloper ani nie znam nazwy osiedla (w opisie jest ok 200 metrów od morza, na pograniczu Sopotu i Jelitkowa). Bardzo proszę o pomoc :))). Z góry dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest jeszcze TRÓJKA
http://pi3.pl/sprzedaz.htm

Radzę wcześniej jednak się zastanowić, kupilismy od nich mieszkanie, oddane miało byc w 11.2008 do tej pory czekamy :(
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
buduje się kompleks budynków na ul. jelitkowskiej na przeciwko hotelu marina, chyba jest tam jakaś tablica z adresem strony www.

Co do nadmorskiego dworu to do jelitkowa jest kilka kilometrów, to raczej brzeźno jak wynika z mapki.
Ale tak przy okazji czy ktoś wie jakie tam mają być ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

budowa domu - koszt (52 odpowiedzi)

Witam, Zamierzam wraz z mężem budować dom w okolicy ok. 50 km od Gdańska. Dom ok. 130 m2 pow....

Jakie okna polecacie? (144 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

do góry