Widok

jeśli tak traktują pacjentów to ...

trgedia :/ Dzwoniłam do nich w styczniu, żeby umówić się na wizytę. Pani uprzejmie powiedziała, że na termin trzeba poczekać do kwietnia. Zaskoczona, ale zgodziłam się. Mamy koniec maja a oni mimo moich telefonów nie oddzwonili. Zrezygnowałam bo za takie pieniądze olewanie pacjentów to szczyt wszystkiego!
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: -
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego nie dają paragonów. Przecież jest obowiązek posiadania kas fiskalnych jak dochód przekracza 40 tys. zł. Jak łatwo wyliczyć zarabiają więcej miesięcznie niż potrzebny jest dochód za cały rok: Wizyta u nich kosztuje 200 zł z 30 minut. Jak łatwo obliczyć, dziennie bez podatku pani dietetyk ma 3200 zł. *20 dni = 64000 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jest w całej branży medycznej u pediatry, diabetologa, dietetyka, dentysty czy chirurga. Od przyszłego roku maja wprowadzić obowiązek ale póki co usługi medyczne nie są objęte obowiązkiem bo nie ma na nie vatu, ale jak od przyszłego roku wprowadzą to niestety zapłacimy za to my.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście! tylko trzeba było myśleć o tym wcześniej, a nie wszędzie wypowiadać się o konieczności wprowadzenia kas medykom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry