Widok

jest bo jest

KIDS!Only Temat dostępny też na forum:
Opieknowie sa najwiekszym plusem tego punktu przedszkolnego, wlascicielka najwiekszym minusem. posylam dziecko bo tak naprawde nie ma zadnej alternatywy w okolicy. ilosc zajec dodatkowy uszczuplila sie w ostatnim czasie
Moja ocena
KIDS!Only kategoria: Przedszkola
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
wyposażenie: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 5
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Dobrze, że nie odwrotnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podzielam ta opinie zrobiło sie w tym przedszkolu beznadziejnie nic sie nie dzieje zajęć dodatkowych brak a właścicielka zbiera chyba na dom który buduje bo ponad 1000 zł.kosztuje cały dzien pobytu dziecka mam wrażenie ze opiekunowie tylko czekają zeby o 14.30 juz jak najwiecej dzieci zabierać .Sytuacja nie ciekawa .nie polecam!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda jeszcze 2 lata temu było ok a teraz właśnie tak jest beznadziejnie zgadzam sie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie i nazywają sie przedszkolem anglojezycznym Zenada i ze niby sa do 17.30 smieszne i ze w soboty niby do ustalenia zajęcia nie wiem kiedy moze 4 lata temu.Za drogie i bez zajęć tych co były .Nie polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Było fajnie bo rodzice byli fajni. Angażowali się w wychowanie dzieci, a nie oddawali na cały dzień do przedszkola a pozniej tylko narzekali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ha ha ha a Ciebie "Kasiu" boli, bo w mieszkaniu na blokowisku 21 wieku kiblujesz? Bardzo dobrze! Niech buduje i nawet 2. Pracuje to ma! Typowa Polska chcrzescijanska zawiść. Mam nadzieję, ze twoje dziecko do tego przedszkola nie chodzi, zeby nie nauczyło bycia wredną i zawistną babą mojej Ali!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aaaa to tobie ostatnio liczniki w mieszkaniu zdjęli?!!!!!!!! Trzeba było do zukowa wyjechać a nie pretendować do osiedlowej elity !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie to samo moge napisac. Poza lokalizacja placowka nie ma mocnych stron.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież są inne placówki, po co się męczycie? Nam się podoba, a dziewczyny stają na rzęsach żeby wymyślać fajne zajęcia dla dzieci. Drugiego takiego miejsca z przyjazną atmosferą nie znajdziecie!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

do góry