Widok

jest taka Gmina Przywidz

Hydepark Temat dostępny też na forum:
nie mam pewności, ale odnoszę wrażenie, że tylko gmina Przywidz i szkoła podstawowa w Przywidzu im. Unii Europejskiej, nie zauważyły jeszcze że rozpoczął się nowy rok szkolny, nie zauważyły że zmienił się dyrektor w szkole. Za diabła nie znajdziecie na stronie gminy i szkoły żadnej informacji na ten temat, co ja piszę, na żaden temat związany z nowym rokiem szkolnym, nowymi terminami, klasami, wychowawcami, nowym dyrektorem. to samo dotyczy podobno dumnie prowadzonego dziennika elektronicznego "librus". Tzw. szanowne grono pedagogiczne pewnie powie, że im za to nie płacą (bardzo lubią w tej szkole to stwierdzenie), a ten ... tzw wójt nie ma czasu na takie drobiazgi. Rauty, klepanie po klapie, odchody i imprezy lokalne i ogólnokrajowe, dbanie o tzw. wizerunek i ściskanie ręki znajomkom, nie dają już czasu na sprawy mieszkańców i nowego roku szkolnego. Tragedia z tym Przywidzem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hej, szukam opinii na temat tej szkoły. Chciałabym przenieść syna ze szkoły z Pomlewa. Czy mogłabym wiedzieć coś więcej o nauczycielach ? Czy zwracają uwagę na dzieci czy raczej chcą odpekac lekcje i lecą z materiałem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry