Widok

jestem nowa na Kowalach

Czy mogę tu z kimś pogadać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie, że można z kimś pogadać tylko o czym? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O Kowalach, co, gdzie i jak, i dzieciach, o życiu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kowale jak każda inna młoda dzielnica cechuje się brakiem szkoły, żłobka, porządnej przychodni. Osobiście wyczekuję jakiejś wzmianki o powstaniu żłobka bo tego najbardziej mi teraz brakuje. Pewnie będzie jak zawsze żłobek powstanie jak dziecko pójdzie do przedszkola a podstawówka jak do gimnazjum :). W gruncie rzeczy mieszka się tu cicho i spokojnie, czasami aż za cicho:) Sama nie wiem co napisać o życiu: tak jak zwykle pomalutku do przodu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam dzieci w wieku 9 i 7 lat. Młodszy syn idzie do szkoły na Wielkopolską, interesowały by mnie jakieś dodatkowe zajęcia, syn uparł się na grę na pianinie i wcześniej chodził na karate, ale teraz to będzie kiepsko z dojazdami do wrzeszcza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karate jest na wielkopolskiej, przynajmniej było jakieś 3 lata temu a ogłoszenie gdzieś widziałam na temat zajęć muzyki. Mój syn chodzi na zajęcia plastyczne a to na szczęście mamy na osiedlu. Na Oruni dolnej mają tez dużo zajęć w dworze Artura: http://www.mdk.gda.pl/newss/index . Mój ma 10lat a drugi 1rok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~ja , a jakim cudem udało Ci się umieścić syna w szkole na Wielkopolskiej ???? mi powiedziano , że tylko z rejonu przyjmują ...więc zapytam z ciekawości :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety jako samotna matka czasem mam jakieś ulgi :-((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa O.K. rozumiem ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam namiarów lub telefonu do szkoły koło kościoła okolice Wielkopolskiej. Tam podobno jest nauka gry na pianinie. A mój syn się uparł, że chce grać? Wiecie coś na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukałam w internecie :http://www.muzyczna.szkola.pl/ nie wiem czy o to ci chodziło. To jest na ul. Świętokrzyska 47A, 80-180 Gdańsk. Na mapie widzę że to w parafii jest, tam kiedyś były klasy 1-3 podstawówki. Mój syna tam chodził :) No miejmy nadzieję że o to chodziło. Masz telefon ale na stronie też jest tel. 058 348-04-28, tel. kom. 0 793-33-28-66 . Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję. Zadzwonię i się popytam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc Wszystkim, w połowie roku przeprowadzamy się na Kowale, ul. Zeusa. Budują tam właśnie ostatni budynek, czy ktoś jest w stanie powiedziec czy cos się tam dzieje? Bo mamy troszkę daleko żeby sprawdzic, a jak wiadomo - pogoda nie dopisuje:)

Pozdrawiam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj. Niestety nie mam pojęcia, nie chodzimy w tamte strony. Ale witam nową mieszkankę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trudno, może w ten weekend tam pojedziemy to zobaczę czy są jakies postępy:)
Miło w ogóle, że ktoś odpisał. Pozdrawiam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozdrawiam :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam

Czy chodzi o inwestycje 645 ?
Jesli tak to prosze o pilny kontakt !
jwyskiel@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam

Prosze o pilny kontakt,jesli chodzi o inwestycje nr 645

jwyskiel@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam:)

Jestem nowa na Kowalach, chetnie poznam mamy i ich pociechy bo sama mam synka:)
moze kiedys jakis wspolnu spacer:)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj

My mieszkamy na zakoniczynie, i z miła checia byśmy poznali was..
Coreczka ma 3 latka..

nr gg 33255647


bedziemy czekac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maxiu odpisałam na priv
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kowale

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

do góry