Widok

jestem rozczarowana i zaskoczona bardzo kiepską organizacją urodzin!

W dniu 20.11.2010 roku za niemałe pieniądze zorganizowaliśmy naszej córce urodziny w Loopy's World. Zależało mi na profesjonalnej usłudze, zatem wybrałam Loopy's pewna, że jak firma duża, prężna, z wieloma oddziałami, to na pewno ma know how. Jakże ogromne było moje zaskoczenie, gdy przybyliśmy na miejsce. Chaos, bałagan, brak informacji. Byłam kompletnie zdezorientowana, a wraz ze mną moi goście. Posadzono nas przy pustym stole, nasza sala z nie wiadomo z jakich przyczyn była nieprzygotowana (menedżerka tłumaczyła to wewnętrzną organizacją co dla mnie jest śmieszne zważywszy, że musieliśmy po kilkudziesięciu minutach przenosić cały majdan nieobecnych, bawiących się na placu rodziców i dzieci do sali, po czym za jakieś 2 godziny tenże cały majdan wynosić). Ja widzę w tym BRAK ORGANIZACJI pracownicy i szefowie Loopy's World, najadłam się wstydu przed moimi gośćmi, zostałam tragarzem butów i torebek, kaw i ciastek, które trzeba było przenosić z jednego miejsca w drugie. W Loopy's pracują AMATORZY, którzy nie ogarniają tematu i co gorsza argumentują swoje postępowanie bzdurami.Na szczęście dzieci nie są tak wymagające jak ja i bawiły się świetnie.Odradzam jednak urodziny w Loopy's!
Moja ocena
oferta: 6
 
kreatywność: 6
 
jakość usług: 1
 
bezpieczeństwo: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani,

urodziny w Loopy’s World to idea w Polsce nowa. Zgodnie z naszym hasłem – „Najbardziej energetyczne urodziny w mieście” nacisk położony jest nie na siedzenie w pokojach urodzinowych, ale na zabawę na placu i korzystanie z licznych atrakcji. Właśnie dlatego pierwsze 45 minut dzieci bawią się, potem mają 45-minutową przerwę w pokoju urodzinowym, żeby chwilę odpocząć, zjeść tort i złożyć życzenia solenizantowi. Gdy ta część się skończy, dzieci znów mogą szaleć na placu zabaw. Koncepcja ta została opracowana na podstawie naszych doświadczeń oraz z myślą o dzieciach, które kochają dobrą zabawę. Rodzice w tym czasie mogą usiąść w naszej restauracji, napić się kawy, porozmawiać. Przenoszenie „majdanu” nie jest konieczne – kurtki oraz buty zostawia się w szatni, zaś prezentami zajmuje się hostessa prowadząca imprezę urodzinową.

Scenariusz naszych urodzin jest dokładnie opisany na stronie Loopy’s World:
http://loopysworld.pl/mod/content/path/581/urodziny

Regulamin urodzin można znaleźć zaś tutaj:
http://www.loopysworld.pl/mod/content/path/589,562,581,707/

Zachęcamy wszystkich klientów, by zapoznali się z regulaminem przed rezerwacją urodzin, by uniknąć nieporozumień. Pokój zgodnie z naszym regulaminem został Państwu udostępniony po 45 minutach imprezy urodzinowej – to właśnie miała na myśli menedżerka informując Panią o wewnętrznej organizacji – nie był to chaos a standardowy scenariusz imprezy urodzinowej w Loopy’s World.

Doceniamy wszystkie krytyczne opinie i zawsze wysłuchujemy ich uważnie. Pomagają nam one uatrakcyjniać i ulepszać naszą ofertę.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzieńdobry!
Zgadzam się z Panią w 100 Procentach również organizowałam synowi urodziny w Loopys World i zdecydowanie odradzam!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja się zdecydowanie nie zgodzę :) Byłem tam z synem ostatnio, robiliśmy mu urodziny i wszystko było w najlepszym porządku. Zgodnie z planem była najpierw zabawa, później tort i jedzenie i później znów zabawa :) Panie animatorki wszystkim ładnie się zajęły i wszyscy byli zadowoleni. Widocznie wiele się zmieniło w Loopy's od tamtej pory :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry