Widok

kablówka

Z jakiej kablówki korzystacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nadal z UPC i jest ok,ale wszędzie na Młyńcu na Zaspie są też dostępne sieci :Orange Swiatłowód, vl media, Market Software.Stopniowo zwiększają zasięg sieci Chopin ,Logitus.Netia też jest ale tylko na niektórych ulicach i nic nie słychać aby zwiększyli w końcu zasięg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kablówka na " rozstajach"... Mam kablówkę i Internet z " VOLTY " Czekam do końca Umowy...Beznadzieja ...nie polecam nikomu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Młyńcu nadal tylko,,uprzywilejowane ,, są osoby mieszkające na ul.Startowej....Są już dotatkowo do wyboru takie sieci jak Logitus,Chopin i do tego Market Software po światłowodzie-na pozostałych ulicach nadal tylko po starym kablu...Ciekawa sytuacja jest z z tym Chopin,bo już ponad dwa lata temu wszędzie robili prace w klatkach ,a nadal tylko ledwie sygnał jest na Startowej.Czyżby Spółdzielnia coś blokowała?Czego nie ma prawa robić według ustawy....Bo ile można czekać....Z Netią też dziwna sprawa ,bo takie ulice jak Nagórskiego, Skarżyńskiego ,Bajana są pozbawieni podłączenia się pod tą sieć.Zdecydowana większość więc ma nadal mierny wybór ograniczony tylko do UPC,Orange Swiatłowód,Osiedlowe VL Media i Market Software-po starych łączach.Słabo to nadal wygląda jak wydaje się tak duże nowoczesne osiedle....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę słabo... Zawsze można założyć własny talerz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ttk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry