Widok

kadra szkoły2

Nie wydaje mi się, żeby powyższy komentarz pisała osoba z grupy od Pani Agnieszki. Wszyscy jesteśmy zgraną grupą, która niejednokrotnie powtarza, że Pani Agnieszka Łabuda jest nie tylko dobrym, wykształconym muzykiem, ale także osobą godną zaufania, która rozważa wszelkie nasze wszelkie, nawet najmniejsze sugestie. Trzyma naszą grupę w całości.

Mieliśmy jednak okazję poznać studentkę wyższego roku, która była u nas gościnnie, a która uczyła się wcześniej w grupie u Pani Arlety Rusieckiej. Była zdziwiona, że tak wyglądają prawdziwe zajęcia z emisji głosu. Zaskoczona nawet rozgrzewką przed rzeczywistym śpiewaniem - kiedy to jest podstawa!
Skarżyła się również, że u Pani Rusieckiej można dowiedzieć się tylko, gdzie można nabyć szpilki po przecenie. Ponad godzinna dyskusja o wyprzedażach, prześpiewanie piosenki i do domu.

Osobie, która knuje takie intrygi radziłbym udać się jak najprędzej do psychiatry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgraną 3 osobową grupą....rozumiem ,ze ktoś z tej zgranej grupy uczył sie u jednej jak i u drugiej Pani i ma porównanie? To proszę sie ujawnić? ja się uczyłam u A.R i wg mnie to oszczesrtwa, ale jeśli nie...to czemu się nie podpiszesz? czyżby kłamstwo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry