Ja składałam wniosek w Katowicach,na pytanie o zabezpieczenia ,które są w umowie przedstawiciel konkretnie powiedział ,że dotycząkwot powyżej 100000 a na 20 tys. jedynym zabezpieczeniem jest weksel. Wpłaciłam opłatę,podpisałam umowę i dopiero się zaczęło....Biuro obsługi kiedy zadzwoniłam podało datę wypłaty kredytu ale o dodatkowym zabezpieczeniu ani słowa,dopiero kiedy ten termin minął i i zadzwoniłam gdzie pieniądze,to otrzymałam taką informację.Kłamią,oszukują byleby klient wpłacił im gotówkę a potem zaczyna się wymyślanie ,że tego brak,itp. A pracownicy sprzedający ich produkty to chyba przechodzą szkolenie w oszustwie,a w Katowicach na pewno!!!Pani która teraz obsługuje też równiutko nabija klientów w butelkę,proponując jako zabezpieczenie zwykła polisę a firma to odrzuca bo wymaga dokumentów,których w tym wypadku ubezpieczyciel nie wystawi,ale dokumentów do cesji nie chcą wydać bo wtedy musieliby wypłacić kredyt,gdyż byłoby zabezpieczenie. To banda złodziei i nic więcej,tylko do tvn się to nadaje!!!!!!!