Widok

kanty serwisu Plichty

Ostrzegam przed korzystaniem z serwisu Plichty!!!!!!!! Tam pracują mechanicy co nie maja pojęcia jak zrobić naprawę!!!! Klientów jednak rżną równo!!!! Mojego samochodu co dokonywałem rocznego przeglądu u Plichty mało nie zniszczyli!!! Pozdrawiam KERAM!!!! OSTRZEGAM PRZED KORZYSTANIEM Z SERWISU PLICHTY!!!!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponownie po paru miesiącach pisze o serwisie Plichty. Zarabiają na sprzedazy nowych aut! Obsługa serwisowa-przeglady okresowe- to jest totalne oszustwo i kant tego serwisu!!! Zatrudniają po szkole albo po przyuczeniu do zawodu osoby co nie mają pojęcia czym się zajmują!!! Brygadziata albo jak tą osobe zwał - kierownik serwisu- nie ma pojęcia o tym za co odpowiada i czym się zajmuje!!!!
Totalne oszustwo, kantowanie klientów!!!
Mineło parę lat a serwis Plichty z Oliwy - dzielnica Gdanska- nie przesłał mi danych na temat termostatu który zwróciłem do serwisu!!! Dostałem za to w tym roku zaproszenie by zobaczyć co Plichta z okazji swojej rocznicy działalności oferuje!!!! Nie skorzystam z oferty Plichty poniewaz jest to serwis co kantuje klientów!!!!
Skodę znam od lat!!! Chciałbym mieć ponownie Skodę z lat 1950-czterodzwiową o czym serwis Plichty nie ma pojęcia !!!!!!
Po tym co serwis Plichty zrobił z moim autem - juz nigdy nie kupię Skody!!!! Pozdrawiam i ostrzegam przed serwisem Plichty!!! Mam nadzieję ze osoba z tej firmy co zajmuje się tego rodzajami wpisów w internecie mi odpisze. Pozdrawiam i omijajcie z daleka salony samochodowe Plichty!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry