Instruktorzy bardzo dobrzy, sale do ćwiczeń przestronne. Ceny rozsądne , jednak nie dla osób które korzystają prawie codziennie . Do niedawna prosperował karnet "open" pozwalając do" bólu" korzystać z zajęć ruchowych, siłowni + sauny. Rozumiem, że w ramach oszczędności został on zniesiony, jednakże cos w zamian ? Prawie wszystkie kluby w trójmieście maja takie rozwiązanie jak karnet open, w swej ofercie.
Podczas gdy korzystałam z w/w karnetu, moja stopa nie przekroczyła sauny ani razu, a w siłowni jedynie od czasu do czasu - bieżnia.
Może to byłoby rozwiązanie. Poszerzyć ofertę o karnet tylko na ćwiczenia ruchowe bez dodatkowych 'gratisów'.
Aktualnie ze względów finansowych musiałam zrezygnować - i wybrać inny, tańszy klub. Równie dobry, tylko w mniej atrakcyjnym dla mnie miejscu. I dopóki ceny nie będa w miarę rozsądne dla osób aktywniejszych niż ćwiczące 2 razy w tyg , raczej pozostanę przy aktualnym, który pozostaje tańszym, nawet doliczając do niego koszty codziennych dojazdów .Trochę szkoda. Pozdrawiam