Widok

kiepsko

Niby Sopot, niby nad morzem, ale wiadomo, że Sopot jest dla pana Karnowskiego i dla turystów, a nie dla mieszkańców, więc u nas nacisk jest na drogi AquaPark ... Jednak dla ludzi, którzy nie chcą płacić za zjeżdżalnie, karuzele i inne atrakcje, tylko chcą POPŁYWAĆ - zostaje ten obskurny basen, który swoją drogą i tak rzadko kiedy jest ogólnodostępny. Nie jest tam brudno, ale jest nieestetycznie (zgadzam się z przedmówczynią), obskurnie i brzydko. Jedna z pań , owszem, jest bardzo niemiła, jakby była zmuszana do pracy tam. Mam wrażenie że czuje się tam bardzo ważna, jak lekarz za komuny ;P ... i to wszystko za taką cenę?! 15zł za 40 minut pływania w niezbyt czystym schludnym basenie? ... Myślę , że jakieś 9zł byłoby uczciwą ceną za taki standard i do tego jako alternatywa do AquaParku ...
Moja ocena
obsługa: 2
 
wyposażenie: 2
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dnia 17,05,2012r.
w godz.ogólno dostępnych przebywałem ze znajomymi na krytej pływalni w Sopocie,przy ul.Haffnera 57
warunki do pływania są znakomite,gdyby nie fakt samego wejścia.
Na holu głównym brak przyjemnego powietrza,miałem wrażenie jakbym przebywał w męskiej szatni na budowie!!!.Myślę,że problem tkwi w załodzę
Oh ! ten fetor.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry