Widok

klub wellnes- nieuczciwe przedsiębiorstwo

Ich ogłoszenia pojawiają się od kilku miesięcy pod różnymi tytułami i modyfikacjami treści , siedziba jest na ul.Okopowej 7, za szkolenie chcą 390 zł i nie dają gwarancji zatrudnienia !Maksymalnie 20 godz./tydz., klientom trzeba dodatkowo upychać produkty, pani prowadząca drugą część spotkania jest bznadziejna -poweidziała ,że miała z szefem rozmowę dyscyplinarną,gdy pierwszego dnia pracy nie zaproponowała klientce kosmetyków- to miał być taki przykład -przestroga dla nas, który zaleciałbardziej mobbingiem i to już w pierwszym dniu pracy , zamiast pomocą w zaklimatyzowaniu się i nauce. Nie polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ich wspaniałe, wiecznie modyfikowane ogłoszenia to taka słabizna i żenada, że gdy tylko je widzę, mam ochotę wysłać im maila z bluzgami :))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
tez mam taką ochotę, bo próbują z ludzi robić debili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też tam byłem, tematyka nie dla mnie, oczekiwałem czegoś innego. Fakt ta opłata demotywuje. Myślę że dla osób które lubią pracę w charakterze np. przedstawiciela handlowego itp takie cóś jak to herbalife jest dla nich spoko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

do góry